Tobi po raz pierwszy trafił do schroniska w styczniu 2020 roku jako mniej więcej 2-miesięczny szczeniak - był zaniedbany i... »
Logiem Elbląga był zawsze jego herb. Po co komu nowe logo?
Gratuluję dobrego samopoczucia .Widzę że obywatel viceprzewodniczący również doskonale zna sie na logotypach .
szkoda, że jak były konsultacje ws logotypu to radni lewicy w ogóle się nimi nie interesowali. A może po to właśnie by teraz się wymądrzać
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Logiem Elbląga był zawsze jego herb. Po co komu nowe logo?
Gratuluję dobrego samopoczucia .Widzę że obywatel viceprzewodniczący również doskonale zna sie na logotypach .
szkoda, że jak były konsultacje ws logotypu to radni lewicy w ogóle się nimi nie interesowali. A może po to właśnie by teraz się wymądrzać