Piątek, 10.07.2020, Imieniny: Amelia, Filip, Witalis
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (31)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Załamany:(:(:(
  Środa, 22.02

  Wczoraj na ulicy Płk. Dąbka-Obrońców Pokoju przy przystanki tramwajowym na wysokości przejścia dla pieszych, na prawym pasie wbiłem się tak w dziurę przednim, prawym kołem, że felga mi się wgniotła z obu stron, opona do wyrzucenia, w kole mi teraz szura i strasznie chrobocze, auto mi ściąga na prawą stronę i czuję w kościach, że muszę szykować grube pieniądze na naprawę no ale cóż dziury były, są i będą i nic z tym nie zrobimy:( A szkoda, że nie wezwałem policji bo teraz mógłbym się domagać odszkodowania od zarządcy dróg, ale teraz to musztarda po obiedzie będę bulił z własnej kieszeni:( Dlatego przestroga dla wszystkich, jeśli wiedziecie w jakąś dziurę z nawet niewielką prędkością, zatrzymajcie się i dokładnie obejrzyjcie koło którym wjechaliście w dziurę bo nawet jeśli będzie wgnieciona felga dostaniecie odszkodowanie

 2. 2
  0
  ~ qwez
  Środa, 22.02

  @kierowca najlepszy na świecie: a ty powinieneś wrócić do podstawówki! Gdzie w Elblągu jest ulica 'Konopnicka'? To jest ulica KONOPNICKIEJ analfabeto.

 3. 3
  0
  ~ jartek
  Środa, 22.02

  To normalne że plomba zawsze wypadnie. Łatanie to tylko może być rozwiązanie tymczasowe. To tak, jakby próbować załatać upieczone już ciasto kawałkiem chleba. Jakbyśmy nie wcisnęli i tak wypadnie.

 4. 4
  +1
  ~ mr.ra@neostrada.pl
  Środa, 22.02

  ul.A.Struga dziura za dziura centrum miasta tak wyglada cala wladza jak ta ulic nedza

 5. 5
  +3
  ~ anonim
  Środa, 22.02

  A przejedźcie się w stronę Gronowa Górnego (za Lecznicą, przed samym mostem) tam dopiero to jest ekstremalna jazda. Trzeba bardzo intensywnie myśleć, którą dziurę wybrać, zeby wyrządziła mniej szkód. Normalnie ser szwajcarski. A najlepsze jest to, że w zeszłym roku, jakoś latem, była robiona. Co tam lato.... dawno było. Miesiąc temu naprawiali wielką dziurę a dzisiaj dziura jest z powrotem, zalana wodą ale za to stoi w niej piękny pomarańczowo-biały pachołek ostrzegawczy.

 6. 6
  +2
  ~ eryk
  Środa, 22.02

  pan nowaczyk woli swoja siedzibe remontowac nowe autka kupowac po co drogi latac i drogi remontowac to skandal

 7. 7
  +1
  ~ kierowca
  Środa, 22.02

  no od tygrysa aż do poczty to jest naprawdę poligon

 8. 8
  +4
  ~ elblążanin
  Środa, 22.02

  pytam się gdzie jest pan radny Turlej, który tak w kampanii biegał z aparatem i potrafił wychwycić każdą dziurę, krytykując przy tym ówczesną władze za katastrofalny stan dróg a dziś to co....żenada

 9. 9
  +1
  ~ Don pedro
  Środa, 22.02

  narzekanie nic nie da trzeba spier.. z tego kraju...

 10. 10
  +1
  ~ JażemTo
  Środa, 22.02

  Moniuszki - dziury o rozstawie kół przeciętnego auta. Głębokość ok 10 cm. Ciężko ominąć.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.