Poniedziałek, 21.09.2020, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (25)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ q
  Piątek, 30.12

  Aktywność nie jest równoznaczna ze skutecznością. A powinna być premiowana skuteczność w działaniu radnych. Większość z nich miała bardzo głupie pomysły. Przykładem może być radna Kosecka ze swoimi pomysłami nic nie dającymi mieszkańcom Elbląga.

 2. 2
  +1
  ~ wyborca_d_patera
  Piątek, 30.12

  najbardziej jednak smuci wynik, a zatem i postawa, Dawida Patera :( dłużej w radzie niż Macutkiewicz, czy choćby nawet Fedorczyk, a ostatni w rankingu. młody, trzydziestoletni, zawiódł mnie jako swojego wyborcę. przypomnę, Dawid Pater zdobył najwięcej głosów z listy SLD w okręgu nr 5. To więcej niż: nowy wiceprzewodniczący Nieczuja-Ostrowski, Kondraczuk i Tomczyński (ten sam okręg wyborczy). Szkoda Dawidzie, wielka szkoda. Masz jeszcze trzy lata na to, żeby odzyskać mandat poparcia ode mnie i wielu innych. Byłeś nadzieją na zmianę jak kilku innych młodych debiutujących radnych.

 3. 3
  +2
  ~ zombi
  Piątek, 30.12

  wyborca_d_patera - przecież chłopina wygrał wybory bo ma nazwisko po ojcu. 90 % wyborców nie analizuje co kto ma do zaoferowania. NAZWISKO dlatego do różnych gremiów wybieralnych trafiają też jednostki "niepełnowartościowe" pod względem społecznym nir mające nic do zaoferowania np. celebryci. Barometr to totalne nieporozumienie. Zapytac Panią Kosecką jaką uchwałę przygotowała, przedstawiła na radzie i przeforsowała. Pogadać każdy może zwłaszcza jak jest bezkrytyczny. Największa porażką tego badziewia jest to że może wypromować niekompetentnych bezkrytycznych gadaczy , którzy nic nigdy dla społeczności poaz wydaniem publicznych pieniędzy nie wniosą.

 4. 4
  --8
  ~ lokalny patriota
  Piątek, 30.12

  Gratulacje dla najlepszej radnej Marii Koseckiej!!!! W pełni zasługuje na najwyższe oceny. Oddaje dla naszego miasta dużo energii i zaangażowania. Gdyby inni radni wkładali tyle energii w swoją pracę to Elbląg byłby piękniejszy. Organizatorzy zasługują na słowa uznania zrobili kawał dobrej roboty.

 5. 5
  +4
  ~ higrometr
  Piątek, 30.12

  Lokalny patriota = członek barometru lub członek rodziny. Żenujący wpis a cóż upiększyła Pani Kosecka ???

 6. 6
  +5
  ~ Nowa Prawica
  Piątek, 30.12

  cala odpowiedzialnosc za stan Elblaga powinna ciazyc na prezydencie miasta, a rada miejska powinna byc zliikwidowana (szkoda ze nie mozna tego zrobic). oni i tak glosuja tak, jak chce Nowaczyk, wiec nie ma sensu jeszcze kazdemu z nich placic po 1500 zl za samo przychodzenie na sesje.

 7. 7
  +2
  ~ tom
  Piątek, 30.12

  kosecka pytam za co wygrale ale jest w PO to wszystko wiadome przekrety

 8. 8
  +10
  ~ Marta
  Piątek, 30.12

  Rozliczcie Lewandowskiego z przedwyborczych obietnic.Czytałam ostatnie jego wywiad z przed roku w waszym serwisie toć to jeden wielki stek obietnic i pobożnych życzeń

 9. 9
  +1
  ~ .................
  Piątek, 30.12

  ale zdjęcie na tle asa trefl jest, mój drogi Ambroży

 10. 10
  +6
  ~ 57
  Sobota, 31.12

  a Jokera powinien dostać Pan Olszewski za to ,że nie wie wogóle o co chodzi w pracy samorządu...

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.