Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Masakra:( Współczucia dla rodziny. To był nieszczęśliwy wypadek straszne ale on wtedy nie myślał ,że do takiej tragedii dojdzie, taki młody chłopak miał całe życie przed sobą...:((
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Masakra:( Współczucia dla rodziny. To był nieszczęśliwy wypadek straszne ale on wtedy nie myślał ,że do takiej tragedii dojdzie, taki młody chłopak miał całe życie przed sobą...:((