Psiaki uwielbiają chłodzić się w rzeczce, baseniku, czy przy kurtynach wodnych, dlatego tak bardzo są nam... »
Nowowiejska byla remontowana 2 lata temu i teraz niszcza nowa nawierzchnie!!! kto jest za to odpowiedizalny?? powinien stracic stanowisko
Może tak przy okazji remontu i przebudowy węzła Nowowiejska-Królewiecka, -Teatralna -12 Lutego oraz budowy podziemnego parkingu pokusic sie o przejscie podziemne z pasażem handlowym dla pieszych pod tym skrzyzowaniem?
Copyright © 2004-2026 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Nowowiejska byla remontowana 2 lata temu i teraz niszcza nowa nawierzchnie!!! kto jest za to odpowiedizalny?? powinien stracic stanowisko
Może tak przy okazji remontu i przebudowy węzła Nowowiejska-Królewiecka, -Teatralna -12 Lutego oraz budowy podziemnego parkingu pokusic sie o przejscie podziemne z pasażem handlowym dla pieszych pod tym skrzyzowaniem?