Wtorek, 14.07.2020, Imieniny: Malgorzata, Ernest, Henryk
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama

Komentarze do artykułu (21)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ eb
  Niedziela, 13.07

  smrodu z zakładów, które właśnie z tego powodu zamknięto, nie da się porównać do obecnych niedogodności - okropny hałas, bardzo duży ruch, wiele wypadków - MAMY TEGO DOSYĆ PANIE SŁONINA !!!!

 2. 2
  0
  ~ kolekcjoner
  Niedziela, 13.07

  ,,zabytkowy budynek" o którym piszesz buraku, to budynek, którego właścicielem jest Leclerc i od początku stoi pusty, a Prezydent na to nie reaguje. A drugi ,,zabytkowy budynek" jest własnością gminy Elbląg i twoje ,,słońce Elbląga" powinno pogonić wójta /ową Kwoczek, dawniej Nowaczyka. A z tymi tzw. staro-nowymi kamienicami na Starówce - to rzeczywiście śmiech na sali, prawdziwe zabyki niszczeją albo się rozbiera, a te niby zabytki udają Stare Miasto, podczas gdy prawdziwe komuniści rozebrali do fundamentów. Pewnie teraz Heniek tak gorliwie ale bez smaku i szacunku dla historii zabudowuje.

 3. 3
  0
  ~ ekolog
  Niedziela, 13.07

  wymieniam wszystkie stacje w tym ciągu komunikacyjnym : 1. wjazd do Elbląga od strony Grunnwaldzkiej, 2. Dębowa, 3. Mc Donald, 4. Elzam, 5. rog z Hetmańską 6. przed wjazdem na most w ul. Tysiąclecia /Sopocka/ a więc ta przy Leclercu rzeczywiście będzie SIÓDMA Precz ze stacjami, pal;iwo i tak ędzie coraz droższe a właściciele marketu chcą jeszcze bardziej nabić sobie kabzę !!!

 4. 4
  0
  ~ FF
  Niedziela, 13.07

  ty ekolog wez sie lepiej do roboty a nie do wyliczania stacji,jadac od Nowiny to se mozesz wjechac bezposrednio na ile stacji,na zadna.Kazda trzeba jakos objezdzac aby do niej wjechac a tak bedzie prosto z drogi i elegancko.A te stare chalupy to juz dawno powinno sie wyburzyc bo grozi to zawaleniem i jest siedliskiem meneli.STACJA,STACJA I STACJA MA TAM BYC. CHCE TANKOWAC TANSZE PALIWO A NIE PATRZEC NA RUINY I NIEWYKORZYSTANY PLAC.

 5. 5
  0
  ~ zbieracze guzików drewnianych
  Niedziela, 13.07

  Kolekcjoner - pewnie nim zacząłeś uzupełniać swoją dramatycznie nikłą wiedzę o Elblągu - kolekcjonowałeś BURAKI przed ich wywózką do cukrowni w Starym Polu? Budynek przychodni przy ul. Żeromskiego to dawny "Hotel Stadt Elbing", a w czasie wojny komendantura Wehrmachtu, a budynek biurowy d. Schlachthof to resztka po dawnej rzeźni. Zabytkowa wieża - stojąca w środku rzeźni - z końca XIX w. nie zachowała się przy budowie supermaketu, bo p. Maria L.H. "zapomniała" tą wieżę wciągnąć na listę zabytków. Po wtóre: BURAKU - kolekcjonerze - od Pana Prezydenta Henryka Słoniny odteleptaj sie możliwie szybko i wbij sobie do twego przeraźliwie pustego czerepu, że to najlepszy prezydent w powojennym Elblągu. Jak szukasz kozła ofiarnego - to popatrz sobie na b. prezydentów Piotrkowa Trybunalskiehgo, Opola, Gorzowa Wlkp., Olsztyna, czy ostatnio Sopotu. Oni wszyscy siedzieli - lub będą siedzieć!

 6. 6
  0
  ~ he he
  Poniedziałek, 14.07

  a twój ulubieniec za 2 lata też pójdzie siedzieć bo ma wiele spraw na sumieniu, niektórzy urzędasy już Platformie zaczynają donosić np. o Elvicie czy Dostępnym Domie a to jest wierzchołek góry lodowej. Jeśli wiesz o czym mówie to już powinieneś za ,,słoneczko Elbląga" zmówić paciorek.

 7. 7
  0
  ~ Robert
  Poniedziałek, 14.07

  Panowie i Panie. Co do starego miasta to nie możemy pozwolić na to, żeby tam powstawała taka tandeta! Co z tego, że budują skoro same żenujące retrowersje! Na ulicy Rzeźnickiej jest tylko jedna rekonstrukcja kamieniczki! Trzeba się połączyć i nie pozwolić na taki stan rzeczy dopóki jest jeszcze tyle miejsca niezabudowanego na starówce. Pozdrawiam

 8. 8
  0
  ~ Lucy
  Środa, 16.07

  o tym między innymi jest mowa w tym artykule Robercie, popieram i Twoją i pana Wilka opinię w sprawie Starego Miasta i rekonstrukcji zabytków w ogóle. Chętnie się przyłączę, tylko podajcie namiary. Pozdrawiam

 9. 9
  0
  ~ jojek
  Poniedziałek, 11.08

  Cytat z pana Wilka: "Uważam, że w ciągu od ul. Rawskiej do ul. Tysiąclecia jest i tak tych stacji za dużo, bo około 6-7." ZA DUŻO?, IM WIĘCEJ TYM TANIEJ BĘDZIE. Ja doliczam się 5 stacji na tym odcinku: Neste, Lotos, Statoil, Orlen (ta mała przy policji chyba już zamknięta) i prywatna przy dębowej. Proponuje raczej zobowiązać E.Leclerc w zamian za stację do wybudowania ronda przy wjeździe na parking od strony Żeromskiego (stłuczki są tam nagminne).

 10. 10
  0
  ~ Młody
  Środa, 07.01

  TERAZ TO JA JESTEM ZA stacją bezynową , CENY PALIWA SĄ U NAJWYŻSZE W POLSCE. A przeciw E.Leclerc - przecież ta kasa płynie do FRANCJI i nic dla nas z tego. POZWÓLCIE SIĘ ROZWIJAĆ - ELBLĄG UMIERA W MOICH OCZACH, JEŻELI NIE STACJA TO CO W TYM MIEJSCU - PROPOZYCJE CZEKAM, JA PROPONUJĘ MYJNIĘ, ALBO POWIĘKSZYĆ PARK I PLAC ZABAW Byłem z moim synem na tym placu zabaw i jest za mały.

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.