Wtorek, 26.10.2021, Imieniny: Lucyny, Lucjana, Łucjana
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ZKS Olimpia Elbląg

Rozpędzony lider 2 ligi zatrzymany. Olimpia wywozi cenny punkt z Rzeszowa

04.09.2021, 21:12:00 Rozmiar tekstu: A A A
Rozpędzony lider 2 ligi zatrzymany. Olimpia wywozi cenny punkt z Rzeszowa

Piłkarze Olimpii Elbląg ponownie remisują w spotkaniu, które przykuło uwagę wielu obserwatorów rozgrywek EWINNER 2. Ligi. Znowu ostrzyliśmy sobie zęby i znowu ominęły nas emocje, a przede wszystkim bramki. Podział punktów ze Stalą Rzeszów pozwala Olimpii zająć 5. miejsce w tabeli oraz przedłużyć serię meczów bez odniesionej porażki.


Prawdę mówiąc niewiele istotnego wydarzyło się dzisiaj na stadionie przy ul. Hetmańskiej 69. Co prawda obie drużyny dochodziły do swoich sytuacji strzeleckich, ale żadne z nich nie zaskoczyły golkiperów.


Warto natomiast odnotować, że Olimpijczycy od 73 minuty grali w przewadze jednego zawodnika, a stało się to za sprawą drugiej żółtej kartki, którą otrzymał Paweł Oleksy. Niestety Związkowi nie potrafili skorzystać z tego prezentu i pomimo kilku groźnych akcji w końcówce meczu, finalnie podzielili się punktami z liderem, który jak dotąd każdy mecz kończył wygraną.


Kolejny mecz Związkowi zagrają na własnym stadionie, a ich rywalem będzie spadkowicz z Fortuna 1. Ligi GKS Bełchatów. Więcej o tym spotkaniu wkrótce.

 

Stal Rzeszów 0:0 Olimpia Elbląg


Olimpia: 27. Andrzej Witan - 7. João Guilherme, 25. Adrian Piekarski, 10. Michał Czarny, 5. Kamil Wenger, 23. Miłosz Kałahur - 22. Klaudiusz Krasa, 21. Sebastian Milanowski (66, 26. Łukasz Pokrywka), 8. Hubert Krawczun - 11. Piotr Kurbiel, 94. Szymon Stanisławski (83, 17. Jan Sienkiewicz).

 

 II liga - sezon Sezon 2021/2022 - aktualna tabela, wyniki, terminarz
Samson

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.