Środa, 28.02.2024, Imieniny: Makary, Prokop, Hilary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii ELBLĄŻANIE Z PASJĄ

Utalentowana elblążanka w "The Voice Kids". Jak wypadła Kornelia podczas Bitew?

17.04.2022, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Utalentowana elblążanka w "The Voice Kids". Jak wypadła Kornelia podczas Bitew?
REKLAMA

Kornelię Markuszewską zobaczyliśmy podczas sobotniego (16 kwietnia) odcinka "The Voice Kids" i kolejnych Bitew. Utalentowana elblążanka zachwyciła Tomsona i Barona wykonaniem utworu z "Króla lwa" i przeszła do kolejnego etapu. Jak poszło jej podczas sing off? 


Za nami kolejny odcinek "The Voice Kids". W sobotę (16 kwietnia) do Bitew stanęła drużyna Tomsona i Barona. Na scenie talent show zobaczyliśmy elblążankę Kornelię Markuszewską, która przeszła przesłuchania w ciemno i wybrała zespół Afromental. Kornelia ma 14 lat i uczy się w Szkole Podstawowej 21. Od 2016 r. śpiewa w zespole Szalone Małolaty. 

 

Tomson i Baron mieli trudne zadanie, spośród osiemnaściorga dzieci musieli wybrać trójkę, która zaśpiewa podczas wielkiego finału piątej edycji "The Voice Kids". Najpierw jednak cała drużyna została podzielona na sześć 3-osobowych zespołów, które wykonały polskie i zagraniczne przeboje.  

 

Kornelia, wspólnie z Witkiem Ptakiem i Basią Dubyk, wykonała utwór "Strasznie już być tym królem chcę" z bajki "Król lew". Cała trójka wypadła fantastycznie, jednak to występ elblążanki ostatecznie przekonał jurorów.

 

To było bardzo specyficzne i myślę, eksperymentalne trio, ale wybrnęli z tego po mistrzowsku. Stworzyli spektakl, któremu dodali swoje talenty aktorskie, było tam kupę tańca, przede wszystkim mega dużo radości, takiej czystej radości ze śpiewania

- mówił Tomson po występie tej trójki. 

 

Kornelia nie dość, że pięknie śpiewała, że dbała o każdy detal, to jeszcze zjadła tę scenę z każdym krokiem, z każdym gestem. Była absolutnie świadoma tego, jak wzniecić płomień na tej scenie

- skomentował występ elblążanki Baron.

 

Korneli przeszła do kolejnego etapu i zaśpiewała ponownie podczas sing off. Tym razem zmierzyła się z utworem "It's My Life" z repertuaru Bona Jovi. Był to ostatni występ elblążanki w programie. 

 

Finałowy odcinek The Voice Kids zobaczymy 23 kwietnia w TVP2.

 

"The Voice Kids" to program muzyczny, który odniósł sukces na całym świecie. W Polsce trwa właśnie jego 5. edycja. Młodzi wokaliści z całego kraju, w wieku od 8 do 14 lat, walczą o główną nagrodę, którą jest 50 tys. zł i możliwość wydania singla z wytwórnią Universal Music Polska! W obrotowych fotelach trenerów tym razem zasiadają: Cleo, Dawid Kwiatkowski oraz Tomson i Baron. Podczas pierwszego etapu - przesłuchań w ciemno, na scenie wystąpiło ponad 70 wykonawców. Do bitew przeszło 54 uczestników, po 18 w drużynie każdego trenera. Sześcioro uczestników z każdego teamu zaśpiewa ponownie w sing off, a troje z nich przejdzie do finału, gdzie rozpocznie się ostateczna muzyczna walka o tytuł The Voice Kids.

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0496499538422