Piątek, 25.09.2020, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KORONAWIRUS

Kolejny przypadek COVID-19 w Elblągu. W województwie 30 nowych zakażeń

09.08.2020, 14:10:00 Rozmiar tekstu: A A A
Kolejny przypadek COVID-19 w Elblągu. W województwie 30 nowych zakażeń

Dziś, 9 sierpnia, Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 624 nowych przypadkach zakażeń koronawirusem. Największą liczbę zakażonych odnotowano w województwie śląskim oraz małopolskim. W komunikacie poinformowano również o śmierci siedmiu osób.

 

W województwie warmińsko - mazurskim odnotowano dzisiaj wysoką liczbę zakażeń, to 30 osób. Większość pochodzi z powiatu bartoszyckiego. Po wczorajszych dwóch przypadkach zakażeń w Elblągu, dzisiaj odnotowano kolejny. Zakażeniu uległ starszy mężczyzna, mieszkaniec  Elbląga.

 

Poniżej liczba dzisiejszych zakażen ( 624 przypadki ) w rozbiciu na poszczególne województwa:

Wojweództwo śląskiego (149), małopolskiego (108), mazowieckiego (81), wielkopolskiego (63), pomorskiego (40), warmińsko-mazurskiego (30), podkarpackiego (28), łódzkiego (22), lubuskiego (20), lubelskiego (17), zachodniopomorskiego (15), opolskiego (13), dolnośląskiego (12), świętokrzyskiego (11), podlaskiego (10) i kujawsko-pomorskiego (5).

kerim

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (9)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +20
  ~ Konsti
  Niedziela, 09.08

  Informacyjne dno!! Ludzie kto tam u was siedzi?!? Nic nie wiadomo... Czy to nowe ognisko czy stare.. gdzie się zaraził czy na wyjeździe czy na miejscu??!!?? Jak macie tak pisać to lepiej nic nie pisać...

 2. 2
  +6
  ~ Na Zdrowie
  Niedziela, 09.08

  ~ na zdrowie ! 3 godziny temu Tak się "przyzwyczailiśmy" do wirusa, że bez nakazów i mandatów dobrowolnie rozumu nie używamy. Mierzeja Wislana , to nie tylko "ten" przekop, to głęboki przekop naszej mentalności i chęci zysku nawet kosztem zdrowia i życia. Nie mówię tylko o utonięciach i podobnych wypadkach. Od Jantaru do Piasków człowiek przy człowieku i żadnej maski. Nikt nie bada temperatury ani zakażenia. Jedni opuszczają kwaterę a na ich miejsce już czekają następni - pobieżne sprzątanie i "odkażanie" usuwa zagrożenie. Zakażony przetrzyma czas pobytu i podzieli się "dobrem " z innymi. Zakażony na wczasowisku zorientuje się dopiero po powrocie do domu. Biznes się kręci. 3/4 pojazdów jest z Polski na południe od Warszawy, a z tego co drugi ze Śląska. Wszyscy zdrowi, bo nie badani i muszą

 3. 3
  +4
  ~ Na Zdrowie
  Niedziela, 09.08

  Tak się "przyzwyczailiśmy" do wirusa, że bez nakazów i mandatów dobrowolnie rozumu nie używamy. Mierzeja Wislana , to nie tylko "ten" przekop, to głęboki przekop naszej mentalności i chęci zysku nawet kosztem zdrowia i życia. Nie mówię tylko o utonięciach i podobnych wypadkach. Od Jantaru do Piasków człowiek przy człowieku i żadnej maski. Nikt nie bada temperatury ani zakażenia. Jedni opuszczają kwaterę a na ich miejsce już czekają następni - pobieżne sprzątanie i "odkażanie" usuwa zagrożenie. Zakażony przetrzyma czas pobytu i podzieli się "dobrem " z innymi. Zakażony na wczasowisku zorientuje się dopiero po powrocie do domu. Biznes się kręci. 3/4 pojazdów jest z Polski na południe od Warszawy, a z tego co drugi ze Śląska. Wszyscy zdrowi, bo nie badani i muszą zaliczyć "wczasy".

 4. 4
  +2
  ~ specjalny dobór
  Niedziela, 09.08

  ~Konsti - ty się nie denerwuj "profesjonalną " pracą elbląskich "dziennikarzy". Przeczytaj spokojnie wszystkie dane o harleyu który zrzucił jeźdźca, o którego to (jeźdźca) klakierzy nakazują ludowi się modlić i mu współczuć . Był nabór świeżej krwi dziennikarskiej i efekty widać. No ale skoro płacą solidnie za nic, to i Marysia się załapała. Konsti i inni niezadowoleni - bądźcie dumni, że wasze podatki pozwalają na taką twórczość. Jaki wróbel , takie gniazdo.

 5. 5
  +8
  ~ A jak
  Niedziela, 09.08

  I wszystko zworza do ELBLĄGA do szpitala. Jak najdalej od olsztyna. CYKORY.

 6. 6
  +2
  ~ normalnie myślący
  Niedziela, 09.08

  Elbląski rynek bokiem wychodzi !

 7. 7
  +3
  ~ Ona
  Niedziela, 09.08

  Taaaaa Wróblewski najważniejszy i Wscisla .Wróblewski nawet nie wie co nam grozi teraz i jeszcze chce szkoły otworzyć a o 20 impreza na Hali Elzam brak słów żeby nie obrazić PANA z Harleyia

 8. 8
  +4
  ~ Niedowiarki
  Poniedziałek, 10.08

  Wirusa nie ma co , to dopiero początek. Jesienią będzie placz i żale .

 9. 9
  +2
  ~ zuzu
  Poniedziałek, 10.08

  Nosić maski gdzie trzeba i odległość zachować,trzymać się z dala od tłumu! Wirus tylko czyha...

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.