Sobota, 2.03.2024, Imieniny: Halszka, Helena, Radoslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KORONAWIRUS

Koronawirus na Warmii i Mazurach. 9 nowych przypadków zakażenia

21.07.2020, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Koronawirus na Warmii i Mazurach. 9 nowych przypadków zakażenia

Nowe przypadki zakażenia na Warmii i Mazurach. Badania potwierdziły obecność wirusa Sars-CoV-2 u 9 kolejnych mieszkańców województwa.

Zakażenie koronawirusem potwierdzono dziś, 21 lipca, u: trojga mieszkańców Olsztyna (młody mężczyzna, kobieta i mężczyzna w średnim wieku), dwojga mieszkańców powiatu piskiego (chłopiec i młoda kobieta) i czworga osób z powiatu ełckiego (młoda kobieta, kobieta w średnim wieku, starsza kobieta i starszy mężczyzna). Wszyscy przebywają w izolacji domowej.

Poinformowano również o 2 wyzdrowieniach. COVID-19 przeszło dwóch młodych mężczyzn, mieszkańców Olsztyna i powiatu nowomiejskiego.

Od początku pandemii w województwie warmińsko-mazurskim na COVID-19 zachorowało 307 osób, wyzdrowiały 234 osoby, a dwie zmarły.

W całej wirusem Sars-CoV-2 zakaziło się do tej pory 40 782 osoby, 1 636 zmarło. Tylko dziś Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 399 nowych przypadkach zakażenia koronawirusem. W ciągu minionej doby na COVID-19 zmarło 9 osób.

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +7
  ~ To jednak wirus nas wykończy.
  Wtorek, 21.07

  A prawidłowo nałożonych masek lub innych dopuszczalnych okryć to ludzie nie noszą, a jeszcze bezczelnie reagują na zwracaną im uwagę. I to ciągłe powielanie bzdury, że maski szkodzą ich drogom oddechowym. Jakim trzeba być idiotą, aby wierzyć w te i inne bzdury. A przecież koronawirus to nie wiara, a fakt, istniejące realne zagrożenie, od którego codziennie umierają ludzie.

 2. 2
  +4
  ~ Tino
  Wtorek, 21.07

  Zgadzam się....i jakim trzeba być idiotą żeby twierdzić że korona wirus to ściema.... Idioci obudźcie się!!!!!

 3. 3
  --3
  ~ Elblagpieknemiasto
  Wtorek, 21.07

  Wirus jest nie przeczę. Ale nagonka medialna jest niewspółmierna do zagrożenia. Kilka prostych przykładów: koncert Kasi Kowalskiej w Ciechanowie i wielka nagonka na nią i co? Na szczęście nic. Procesje w Boże Ciało i co? Na szczęście nic. Otwarte stadiony i co? Na szczęście nic. Kolonie w Zakopanem przebadanych 700 dzieci i co? Na szczęście nic. A skoro wirus taki groźny to ludzie powinni chorować tysiącami a nie setkami. Sami piszecie, ze ludzie nie noszą masek nie uważają i co? Na szczęście nic. Wiem ciężko się przyznać, ze dało się oszukać. Powtarzam wirus jest, był i będzie. Teraz tylko komuś bardzo zależało na tym aby wywołać ogólnoświatowa panikę.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0838649272919