Sobota, 27.02.2021, Imieniny: Anastazja, Wiktor, Gabriel
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii KORONAWIRUS

Koronawirus: Cztery nowe przypadki zakażenia w województwie warmińsko-mazurskim

05.05.2020, 10:40:00 Rozmiar tekstu: A A A
Koronawirus: Cztery nowe przypadki zakażenia w województwie warmińsko-mazurskim

Cztery nowe przypadki zakażenia koronawirusem odnotowano na Warmii i Mazurach. To troje mieszkańców Olsztyna i mieszkanka powiatu olsztyńskiego. Tym samym do 152 wzrosła liczba osób, które od początku epidemii zachorowały na Covid-19, w naszym województwie.

Kolejny dzień przyniósł wzrost liczny chorych w województwie warmińsko-mazurskim. O czterech nowych przypadkach zakażenia koronawirusem Sars-Cov-2 poinformował Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki.

Cztery zakażone chłopiec, młody mężczyzna i młoda kobieta z Olsztyna oraz kobieta w średnim wieku, mieszkanka powiatu olsztyńskiego

- informuje Krzysztof Guzek, rzecznik W-MUW.

Od początku epidemii na Warmii i Mazurach Sars-CoV-2 zakaziły się 152 osoby. Jedna osoba zmarła. W tej chwili chore na Covid-19 są 32 osoby.

W Polsce zakażone koronawirusem są już łącznie 14 242 osoby. We wtorek (5 maja) rano Ministerstwo Zdrowia podało informację o kolejnych 236 potwierdzonych przypadkach. Do tej pory zmarło 700 osób, w tym 3 ostatniej doby.

Natasza Jatczyńska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (7)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +9
  ~ Pyra
  Wtorek, 05.05

  Na lato po rozluznieniu atmosfery rozkwitnie

 2. 2
  +6
  ~ Klient
  Wtorek, 05.05

  Syutacja jest i będzie ciezka, czesc sklepów w galeriach się nie otworzy zeby pilnowac klientów i zabezpieczać w srodki dezyfekcji, za duze koszty, knajpy nawet jak zacznął działać to moze 40 % klientow wroci bo raczej w maskach jeść nie będą, a poza tym niepewność czy będzie nawrót na jesień, jak otworzą urzędy, sądy i granice dopiero będzie przyrost, ale rząd zadowolony bo wdraza etapy i umywa ręce od reszty, będzie naprawdę nieciekawie , a ile zaniedbanych chorób wspołistniejacych !

 3. 3
  +2
  ~ ELbe2020
  Wtorek, 05.05

  Dlaczego wg informacji MZ liczba zakażonych u nas liczy 154 osoby wg informacji obecnej tylko 152 osoby, gdzie tkwi błąd? i dlaczego tak się dzieje ?

 4. 4
  +3
  ~ /
  Wtorek, 05.05

  sami nie wiedzą ilu chorych,zaczynają sie gubić a Wybory na 100 % przełożą

 5. 5
  0
  ~ dana
  Wtorek, 05.05

  Do Elbe2020 Chodzi o dwóch zarażonych strażaków ,którzy byłi na kwarantannie pod Olsztynem a powinni być ujęci do województwa mazowieckiego . Na stronach urzędu marszałkowskiego w olsztynie było sprostowanie ale widocznie dalej podają o dwi osoby więcej

 6. 6
  0
  ~ No cóż .
  Wtorek, 05.05

  Chyba sobie urlop poza miastem w tym roku odpuszczę , z takimi ograniczeniami będzie bez sensu .

 7. 7
  +4
  ~ Zaraza
  Wtorek, 05.05

  Nadal olsztyn gaciami trzęsie i nie przyjmuje chorych na koronawirusa tylko odsyła do Ostródy i Elbląga . A wszelka pomoc idzie do olsztyna zamiast do Elbląga i Ostródy. A wojewoda i marszałek nie widzą problemu.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0688900947571