Czwartek, 18.04.2024, Imieniny: Apoloniusz, Boguslawa, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii WYWIADY

Joanna Jabłczyńska: Mogę powiedzieć, że energia tego miasta jest bardzo pozytywna

28.03.2015, 07:30:44 Rozmiar tekstu: A A A
Joanna Jabłczyńska: Mogę powiedzieć, że energia tego miasta jest bardzo pozytywna
Fot. Adrian Sajko

Wczoraj odbyło się oficjalne otwarcie CH Ogrody, w którym o klientów walczy ok. 130 sklepów. Sposobów na ich pozyskanie jest wiele. Jedni stawiają na znaczne obniżki cen, inni na bony podarunkowe. Jeden ze sklepów sportowych postanowił zaprosić na otwarcie, znaną z serialu „Na Wspólnej”, aktorkę Joannę Jabłczyńską.

Przyjechała Pani do Elbląga, by promować sport i pokazać, jak ważny jest w życiu codziennym. Kiedy nastąpił ten moment, w którym zrozumiała Pani, że sport to zdrowie?

Nie do końca jestem przekonana, że sport to zdrowie (śmiech). Szczególnie jeśli chodzi o sport zawodowy, czy sport w moim wykonaniu. Często nie mam czasu trenować, a i tak startuję w najcięższych zawodach i czasami nie jest to mądre.

Sport jest ważną częścią Pani życia?


Sport jest dla mnie jak powietrze. Jest mi potrzebne jak oddychanie. Bez sportu nie potrafię żyć. Jestem wręcz od niego uzależniona. Jednak nawet ze sportem można przesadzić. Mam świadomość swoich błędów, ale jeszcze nie mogę ich naprawić ze względu na moje obowiązki zawodowe, przez które nie mam tyle czasu na treningi ile bym chciała. Ale treningi pomagają mi lepiej wykonywać moje obowiązki zawodowe. Jeśli nie wyżyje się na treningu to muszę wyżyć się gdzie indziej.

Jaki sport Pani preferuje?

Bardzo lubię startować w triatlonach. To jest i bieganie i pływanie i rower. Głównie biegam. Chodzę na siłownie. Tak naprawdę żaden sport nie jest mi obcy.

Kiedy nastąpił ten moment, w którym uzależniła się Pani od sportu?

Mój tato jest bardzo sportowym człowiekiem. Od początku sport był mi bliski dzięki niemu, ale nikt mnie do niczego nie zmuszał. Od zawsze miałam bardzo dużo energii, którą musiałam gdzieś spożytkować. Sport był wspaniałym ujściem tej energii. Poza tym dzięki niemu uwalniane są endorfiny, od których człowiek się uzależnia.

Zatem sport jest dobry dla nerwusów.

I dla tych, którzy nie mają energii. Mi poranny trening zastępuje kawę. Mam dzięki temu energię na cały dzień. Wolę wstać o świcie i potrenować, czasem nawet kosztem wyspania się. Sport jest dla wszystkich dobry tylko trzeba znaleźć swoją dyscyplinę. Dla mnie kolarstwo jest królową wszystkich sportów, ale nie jest on dla wszystkich ludzi.

Nie mogę nie zapytać na koniec o nasze miasto. Czy miała Pani okazję je zwiedzić?

Jestem typem człowieka, który ucieka od miasta jak się tylko da. Nawet w Warszawie mieszkam na obrzeżach, blisko Wisły, w miejscu odludnym. Tak samo zrobiłam tutaj. Kiedy szukałam miejsca do spania wybrałam takie, oddalone o 20 km od centrum. Samego miasta nie widziałam. Jedynie przez nie przejechałam. Ale miasto tworzą mieszkańcy i na ten moment mogę powiedzieć, że gdy przeszłam się po centrum w poszukiwaniu kawy, to sami przyjaźni ludzie do mnie podchodzili. Mogę powiedzieć, że energia tego miasta jest bardzo pozytywna.
 

 


Z Joanną Jabłczyńską rozmawiała


 

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 14

%71.4 %28.6


Galeria / Joanna Jabłczyńska ( zdjęć 22 )
Dodano: 2015-03-27 |  Fot. Adrian Sjako
0

Komentarze do artykułu (8)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --8
  ~ ogrody
  Sobota, 28.03

  ciepla osoba widac z tej Jablczynskiej dobrze ze dala troche energi ponurakom z biedlaga

 2. 2
  +13
  ~ a
  Sobota, 28.03

  Ja wiem, że Pani Jabłczyńska jest piękną kobietą, ale po co wstawiać 22 zdjęcia jej osoby, skoro pośród nich maks 5 jest wartych uwagi?

 3. 3
  +5
  ~ nic
  Sobota, 28.03

  Żadna z tych pseudo aktorek serialowych nie warta jest uwagi-szkoda czasu.

 4. 4
  +4
  ~ marketingowiec
  Sobota, 28.03

  Jakby ci zaplacili z 20 tysi za pare godzin suszenia zebow tez bys dal troche energii nawet ponurakom z biedwawy

 5. 5
  +2
  ~ nwo
  Sobota, 28.03

  czy tylko ja przeczytałęm "Mogę powiedzieć, że energia tego miasta jest bardzo prymitywna"

 6. 6
  +11
  ~ cv
  Sobota, 28.03

  Pani Kamila miała okazję porozmawiać z aktorką a zadała najbardziej idiotyczne, infantylne pytania jakie może zadać dziecko z gimnazjum. Oczekiwałam wywiadu z aktorką a nie o pytań o sport.

 7. 7
  +2
  ~ Kam
  Sobota, 28.03

  Wszystkie hotele w elblagu były zajęte to sie gwiazda z musu w Kadynach przespała :) tez ładnie ale niech nie dorabia teorii bo wydzwaniała po wszystkich hotelach menagera.

 8. 8
  +2
  ~ pampi - ZAWADA
  Sobota, 28.03

  W Kadynach ? To dobrze , wielu , jak tam zajeżdża... musi do nich wracać ; )

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1786501407623