Poniedziałek, 24.02.2020, Imieniny: Maciej, Bogusz, Modest
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKA 2020

„Dzisiaj jednak odłóżmy na bok wszelkie troski”. Zobacz Studniówkę IV LO

19.01.2020, 03:05:00 Rozmiar tekstu: A A A
„Dzisiaj jednak odłóżmy na bok wszelkie troski”. Zobacz Studniówkę IV LO

„Młodzi ludzie często nie wiedzą czego chcą, ale są absolutnie zdecydowani to osiągnąć”. Tymi słowami maturzyści IV Liceum Ogólnokształcącego rozpoczęli wczoraj (18.01.) swoją Studniówkę.

 

Oficjalną część Studniówki poprowadzili Piotr Depka, Karolina Cichowlas, Julia Nasarzewska i Norman Robak.

Dzisiejszy wieczór jest dla nas szczególnym momentem. Trzy lata temu po raz pierwszy przekroczyliśmy progi IV LO. Czas szybko upłynął, jednak zanim opuścimy mury naszej szkoły, wykażemy się zdobytą wiedzą na egzaminie maturalnym. Dzisiaj jednak odłóżmy na bok wszelkie troski i zapomnijmy na chwilę o tym, co nas czeka za 100 dni 

- mówili prowadzący część oficjalną maturzyści.

 

W imieniu rodziców głos zabrała Adrianna Heyda, która zwróciła się do nauczycieli. - Powierzając Państwu nasze dzieci, większość z nas miała wiele wątpliwości i obaw. Zastanawialiśmy się, czy poradzą sobie Państwo z ich niesfornymi charakterami, buntowniczą naturą (…) Dzisiaj wiemy, że nasze obawy były bezpodstawne. Patrząc na mijające lata mamy świadomość, że czas spędzony w szkole nie był stracony – wyznała.

 

Wiele ciepłych słów w stronę maturzystów skierowała dyrektor IV LO Kamila Boros.

Czujcie się dzisiaj, jakbyście byli w bajce. Niech ten wieczór będzie niezapomniany i dzisiaj nie pamiętajcie o maturze. Dzisiaj się bawicie, a za 100 dni wiecie, co macie robić. Jesteście mądrzy, zdolni, poradzicie sobie – ja w to wierzę

– zapewniała abiturientów Dyrektor IV LO.

 

Duże wrażenie na zebranych wywarł polonez. - Do tej pory poloneza przygotowywała pani Marta Czapla. Od tego roku za poloneza odpowiedzialna jest Agnieszka Koczerga, która tańczyła w zespole Ziemi Elbląskiej. Zaprezentowany układ jest zupełnie inny – stwierdziła Kamila Boros.

Uczniowie IV Liceum Ogólnokształcącego oprócz poloneza przygotowali pokaz swoich umiejętności tanecznych i wokalnych, który zaprezentowali przed audytorium. Najpierw w układzie tanecznym do znanych przebojów wystąpiły dziewczęta, a po nich, przy ogromnyam aplauzie sali, ciekawy układ zatańczyli chłopcy. 

 

Maturzyści byli pod wrażeniem wystroju sali, a rodzice – wyglądu swoich dzieci - Organizatorzy Studniówki spisali się na medal. Dekoracje są imponujące i robią wrażenie. Myślę, że w takim miejscu na pewno będziemy się dobrze bawić

-  stwierdził maturzysta Szymon Heyda.

 

Uczniowie są nie do poznania. Młodzież robi niesamowite wrażenie. Wyglądają pięknie. Całkiem inaczej, doroślej. Myślę, że mogą być dla każdego rodzica dumą

– dodała Adrianna Heyda.

 

Czego można życzyć maturzystom na symboliczne 100 dni przed maturą?

  Dziś życzę im, żeby  się odstresowali, nie myśleli o nauce. Kolejne 100 dni to już nauka i to, w jaki sposób  napiszą egzaminy maturalne, będzie rzutować na ich przyszłość. Wszystko w ich rękach

– zaznaczyła Kamila Boros.

KS

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Studniówka IV Liceum Ogólnokształcącego w Elblągu ( zdjęć 105 )
Dodano: 2020-01-19 | fot. KS
0

Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ Zachwycona
  Poniedziałek, 20.01

  Wszyscy jacy piekni! 4Lo zawsze mialo klase👍😋❤ Pozdrawiam mistrza parkieru, Pana Arnolda😀🤪😊

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.