Wtorek, 7.02.2023, Imieniny: Romuald, Ryszard, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STUDNIÓWKI 2020

„Wyjątkowość tego wieczoru sprawia, że wszyscy czujemy się wzruszeni”. Za nami Studniówka Liceum Plastycznego

12.01.2020, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
„Wyjątkowość tego wieczoru sprawia, że wszyscy czujemy się wzruszeni”. Za nami Studniówka Liceum Plastycznego
fot. Majka Brejdak

Wczoraj, 11 stycznia, w Hotelu Młyn odbyła się Studniówka Liceum Sztuk Plastycznych w Gronowie Górnym. - Wyjątkowość tego wieczoru sprawia, że wszyscy czujemy się wzruszeni. Każdy z nas pamięta moment, w którym po raz pierwszy przekroczył mury tej szkoły. Szybko minęły wspólnie spędzone 4 lata. Przed nami matura, jednak dziś nadszedł czas by uczcić wspólne spędzone chwile i po raz ostatni uroczyście spotkać się w tym gronie – mówiła tegoroczna maturzystka Laura Szulecka.

 

Na Studniówce Liceum Sztuk Plastycznych bawiło się 25 maturzystów. Kameralność balu sprawiła, że atmosfera była szczególna. - Szanowna Pani Dyrektor, kochani nauczyciele, przyszedł czas, w którym pragniemy gorąco podziękować Wam za to, że zwykłe szkolne chwile czyniliście nadzwyczajnymi – mówiła Julia Adamczyk.

 

Okazuje się, że czasem najzwyklejsze momenty stają się niezwykłymi, kiedy spędza się je z właściwymi ludźmi. Dziękujemy za szczere rozmowy i wysłuchanie naszego uczniowskiego stanowiska w wielu kwestiach. Za zrozumienie w różnicach zdań i pomoc w wypracowaniu satysfakcjonujących dwie strony rozwiązań

– zaznaczył Julia Adamczyk.

 

Dziękujemy za tolerancję dla trudnych naszych zachowań i za to, że potrafiliście współczuć i rozumieć, ale także dzielnie znosić młodzieżowe skłonności do gorszego dnia. Dziękujemy za przekazany ogrom wiedzy. To ona jest najbardziej wartościowym towarem na świecie. Każde nowe odkrycie czyniło nas bogatszymi

– dodała maturzystka Laura Szulecka.

 

Nie zabrakło także podziękowań dla rodziców. - Dziękujemy za wkładany wysiłek w nasze wychowane i w to, by nas zrozumieć . Za to, że mogliśmy popełniać błędy – stwierdziła Laura Szulecka. - I za to, że wspieraliście nas w naszych decyzjach i służyliście ramieniem, kiedy się potykaliśmy. Dziękujemy za opiekę i podtrzymywanie na duchu w chwilach zwątpienia.

 

Głos zabrała takżę dyrektor szkoły, Krystyna Brinkiewicz. - Dzisiaj życzę Wam wrażliwości na przemijający czas. Wprawdzie 76 dni do egzaminu praktycznego i 103 dni do egzaminu maturalnego to wystarczający czas, aby rozsądnie rozłożyć  siły, dobrze zaplanować i uporządkować wszystkie materiały – mówiła.

Kiedy stoicie tutaj pełni elegancji, z błyskiem w oku, życzę Wam, aby ten wieczór był dla Was szczególny. Abyście zadbali o czas dzisiejszego wieczoru. Bądźcie tu i teraz. (…) Dajcie go sobie, swoim przyjaciołom, gościom, nauczycielom, których zaprosiliście. Byście odróżnili bycie całym sercem tu od bycia widocznym w świecie wirtualnym

– dodała Krystyna Brinkiewicz.

 

W uroczystości udział wzięła m.in. Wioletta Janas, naczelnik Wydziału Promocji Powiatu, Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Elblągu. - Od dziś rozpoczynamy odliczanie  czasu do przekroczenia przez Was symbolicznego progu dojrzałości. Za 100 dni matura. To dużo i mało. Dojrzeliście do tego, by sprostać wymaganiom, jakie stawia przed Wam i świat i Wasze marzenia o  studiach, o rozwijaniu swoich talentów, wymarzonym zawodzie i pozycji społecznej. Nie jest to łatwe, ale wszystko jest możliwe – zaznaczyła.

 

Coś się zaczyna i coś się kończy. Fragment naszej drogi życia, związanej z tym liceum powoli i nieubłaganie dobiega końca. NA pewno zostaną w nas głęboko miłe wspomnienia związane z tą szkołą. Niech ta studniówka dostarczy nam wszystkim tutaj zgromadzonym wielu wspaniałych wrażeń

– podkreśliła Julia Adamczyk.


Choć w Studniówce uczestniczyła tylko jedna klasa, nie zabrakło tradycyjnego poloneza. W poniedziałek, 13 stycznia, opublikujemy materiał filmowy, w którym pokażemy, jaki układ przygotowali maturzyści Liceum Plastycznego.

KS

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Studniówka Liceum Plastycznego ( zdjęć 44 )
Dodano: 2020-01-12 | fot. Majka Brejdak
0

Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1739559173584