Sobota, 4.07.2020, Imieniny: Elzbieta, Malwina, Teodor
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii STRAŻ GRANICZNA

Straż Graniczna przechwyciła w Elblągu „lewe” papierosy

12.02.2019, 14:15:00 Rozmiar tekstu: A A A
Straż Graniczna przechwyciła w Elblągu „lewe” papierosy
Fot. MOSG

Blisko 115 tysięcy nielegalnych papierosów o szacunkowej wartości prawie 80 tys. zł przechwycili wczoraj, 11 lutego w Elblągu funkcjonariusze miejscowej Placówki Straży Granicznej.
 

W związku ze sprawą funkcjonariusze przeszukali w mieście dwa samochody osobowe, mieszkania i wynajmowane przez mężczyzn pomieszczenia piwniczne. Łącznie zabezpieczyli 114620 papierosów różnych marek bez polskich znaków akcyzy skarbowej, wartych 79 855 zł. Do ich własności przyznał się jeden z dwóch będących na miejscu mężczyzn (37 i 40 lat). Na czas prowadzonych czynności zostali oni zatrzymali. Po zwolnieniu otrzymali wezwania do stawienia się w Straży Granicznej w charakterze osób podejrzanych.
 

Tadeusz Gruchalla
wz. rzecznika prasowego
Komendanta Morskiego Oddziału Straży Granicznej w Gdańsku

Oceń tekst:

Ocen: 1

%0.0 %100.0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  0
  ~ as
  Wtorek, 12.02

  prawie 14 zeta za paczkę nieźle

 2. 2
  +1
  ~ Ale
  Wtorek, 12.02

  Na targowisku w Elblągu handel papierosy,wodeczka kwitnie . Nawet pojawiły się nowe osoby handlujące a straż graniczna nic nie widzi.

 3. 3
  +1
  ~ Jaś Fasola
  Wtorek, 12.02

  Zastanawiam się nad tym, jakim trzeba być nierozumnym człowiekiem by tytoń rządził postępowaniem. Przecież człowiek rodzi się bez nałogu. Nabywa go na własne żądanie i jeszcze za to przez prawie całe życie płaci. Ja nie mogę się nadziwić jakie takie coś można wąchać. Jak zdarzy mi się, że muszę iść za kimś kto pali na ulicy, to staram swe stare nogi tak przyśpieszyć by palacza, palaczkę wyprzedzić. A jak smakuje pocałunek z taką osobą? Dla mnie to tak jak gdybym się całował z popielniczką. Mądrzy młodzieńcy i dziewczyny, obserwujcie swych kolegów i koleżanki. Osoby które zaczynają palić w Waszym wieku, to żaden materiał na przyszłego męża ani żonę. To dodatkowy co miesięczny kilkuset złotowy zbędny wydatek. O smrodzie i brudzie zostawianym przez palaczy już nie wspomnę.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.