Poniedziałek, 26.02.2024, Imieniny: Bogumil, Aleksandra, Miroslawa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Nowoczesne Centrum Kompetencji Społecznych - Inwestycja w Przyszłość Studentów ANS w Elblągu

30.11.2023, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Nowoczesne Centrum Kompetencji Społecznych - Inwestycja w Przyszłość Studentów ANS w Elblągu

W historii Akademii Nauk Stosowanych (ANS) w Elblągu ważnym momentem stało się uroczyste otwarcie Centrum Kompetencji Społecznych. To imponujące przedsięwzięcie, o wartości przekraczającej 24 miliony złotych, stanowi kamień milowy w rozwoju uczelni. Nowoczesne laboratoria oraz pracownie dostarczają studentom dogodnych warunków do rozwijania praktycznych umiejętności.

 

Studenci ANS mają teraz dostęp do różnorodnych laboratoriów, w tym Laboratorium Dronów, gdzie uczą się budowy, programowania i badania dronów, oraz Laboratorium Modelowania 3D, które obejmuje skanowanie, modelowanie komputerowe i prototypowanie. W Centrum znajdują się także pracownie z zakresu robotyki, mechatroniki, programowania urządzeń mobilnych oraz Internetu Rzeczy. To nie tylko miejsce zajęć, ale przestrzeń, która inspiruje do odkrywania nowych obszarów technologii.

 

Specjalistyczne laboratoria są wykorzystywane m.in. na kierunkach Ekonomia, Informatyka, Budownictwo, Mechanika i Budowa Maszyn, a także Kosmetologia. Uczelnia, reagując na potrzeby rynku pracy, wprowadziła nowoczesne specjalności, takie jak modelowanie 3D w zastosowaniach medycznych czy prototypowanie i media interaktywne.

 

Nowe technologie i laboratoria nie są dostępne tylko dla studentów. Akademia otwiera swoje drzwi dla uczniów szkół średnich, współpracując z nimi poprzez organizację licznych wykładów i warsztatów.

 

Dzięki nowoczesnym zasobom i praktycznemu podejściu, absolwenci ANS w Elblągu stają się wykwalifikowanymi specjalistami, posiadającymi znacznie większe szanse na znalezienie wymarzonej pracy.

 

Szczegółowa oferta kierunków studiów i zasady rekrutacji dostępne są na stronie internetowej ans-elblag.pl/rekrutacja.

 

Centrum Kompetencji Społecznych to nie tylko nowy budynek - to miejsce, w którym kształtuje się przyszłość zdolnych i ambitnych studentów ANS w Elblągu.

 

 

Artykuł dotyczy projektu pt.: „Centrum Kompetencji Społecznych w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Elblągu" realizowanego w ramach Osi priorytetowej 9 – „Dostęp do wysokiej jakości usług publicznych", Działania 9.3 – „Inwestycje w edukację, umiejętności i uczenie się przez całe życie poprzez rozwój infrastruktury edukacyjnej i szkoleniowej", Poddziałania 9.3.2 – „Infrastruktura dydaktyczna szkół wyższych" Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Warmińsko-Mazurskiego na lata 2014-2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

 

 


.......................... Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.081243991851807