Piątek, 1.07.2022, Imieniny: Halina, Marian, Klarysa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Co powinno zawierać ubezpieczenie narciarskie

16.05.2022, 12:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Co powinno zawierać ubezpieczenie narciarskie

Nie możesz doczekać się kolejnego sezonu narciarskiego? Jesteś fanem lub fanką sportów zimowych? Koniecznie zadbaj o "ubezpieczenie narciarskie". LINK4 zapewnia atrakcyjną ofertę dla wszystkich amatorów zimowego szaleństwa. Jest to ubezpieczenie turystyczne z wariantem amatorskiego uprawiania sportów zimowych, które doskonale sprawdzi się m.in. w przypadku narciarzy.

 

Czy wiesz, że doświadczeni narciarze, tak samo, jak osoby początkujące w tym hobby równie często ulegają wypadkom? Statystyki pokazują, że na urazy najczęściej narażone są kolana, kostki i stopy, a także barki. 5% wszystkich wypadków to urazy głowy, które mogą powodować poważne konsekwencje dla zdrowia. Na szczęście istnieje sposób, który pozwoli Ci zabezpieczyć się finansowo na podobny wypadek. Mowa tu o ubezpieczeniu turystycznym z wariantem amatorskiego uprawiania sportów zimowych, które oferuje LINK4.


Polisa turystyczna z wariantem amatorskiego uprawiania sportów zimowych, czyli "ubezpieczenie narciarskie" 


Osoba, która nie ma ubezpieczenia, a dozna urazu podczas jazdy na nartach za granicą, musi we własnym zakresie pokryć koszty hospitalizacji i transportu medycznego do szpitala, oraz do Polski. Jest to najczęściej niemały wydatek, ponieważ może to być nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dlatego też warto zabezpieczyć się na podobną okoliczność.

 

"Ubezpieczenie narciarskie" w LINK4 to praktyczna polisa, która pokrywa koszty leczenia, hospitalizacji i transportu medycznego, jeśli zdarzy Ci się nieszczęśliwy wypadek. Oprócz tego możesz ubezpieczyć swój bagaż i sprzęt sportowy. Masz także możliwość rozszerzenia polisy o dodatkowe ryzyka np. związane z chorobami przewlekłymi lub pracą fizyczną.

 

Ubezpieczenie turystyczne z wariantem amatorskiego uprawiania sportów zimowych to kompleksowy pakiet. W jego ramach możesz wykupić OC w życiu prywatnym oraz NNW. Polisa ta w pełni uwzględnia Twoje indywidualne potrzeby. Jeśli chcesz, możesz np. wykupić ubezpieczenie kosztów odwołania wyjazdu na wypadek, jeśli dana impreza turystyczna się nie odbędzie.

 

Co powinno zawierać takie ubezpieczenie?


Najważniejszą kwestią jest ubezpieczenie kosztów ewentualnego leczenia lub hospitalizacji.  Przed zakupem warto sprawdzić w Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia, czy polisa pokrywa koszty akcji ratowniczej na stoku, a także transportu medycznego, w razie odniesienia poważnego urazu.  

 

W ramach takiej polisy możesz ubezpieczyć Twoje narty oraz inny sprzęt sportowy. Jeśli zostanie on uszkodzony gdy Ubezpieczony uległ nieszczęśliwemu wypadkowi podczas amatorskiego uprawiania sportów zimowych, wówczas koszty jego naprawy pokryje ubezpieczyciel. Warto także zadbać o bagaż podróżny. Otrzymasz odszkodowanie w razie jego zagubienia, kradzieży, uszkodzenia lub opóźnienia (gdy wyniesie ono więcej niż 6 godzin).

 

Ubezpieczenie sportów zimowych obejmuje, oprócz narciarstwa, łyżwiarstwo, hokej, saneczkarstwo, snowboard. Możesz również rozszerzyć ochronę o amatorskie uprawianie sportów wysokiego ryzyka takich jak, wspinaczka wysokogórska lub skałkowa, a także wiele innych, nie tylko zimowych sportów. 


Ubezpieczenie turystyczne z wariantem amatorskiego uprawiania sportów zimowych w LINK4!


“Ubezpieczenie narciarskie” w LINK4 pozwoli Ci w pełni i bez niepotrzebnych zmartwień cieszyć się zimą na stoku. Dodatkową zaletą jest możliwość wyliczenia składki za pomocą kalkulatora LINK4 oraz wygodnego wykupienia polisy online. Koszt takiego ubezpieczenia  jest ustalany indywidualnie, zależy od ryzyk, jakie chcesz objąć ubezpieczeniem, rodzaju aktywności, jaką uprawiasz, miejsca wypoczynku. Jest on jednak niewielki, wziąwszy pod uwagę koszty, jakie mogą być związane z hospitalizacją lub transportem w razie wystąpienia wypadku.


"Ubezpieczenie narciarskie" - podsumowanie 


Jeśli wybierasz się na stok, nie wahaj się i wykup ubezpieczenie turystyczne z wariantem amatorskiego uprawiania sportów zimowych w LINK4. Zapewni Ci ono bezpieczeństwo finansowe na wypadek skutków wielu nieprzewidzianych okoliczności, które mogą się zdarzyć na urlopie. Ochroni Cię ono przed wydatkami związanymi m.in. z pobytem w szpitalu lub utratą bagażu. Polisa jest skrojona na miarę Twoich potrzeb i możesz nią objąć ryzyka, na których najbardziej Ci zależy. Sprawdź ofertę ubezpieczeń turystycznych w LINK4  i odpoczywaj bezpiecznie!

 

Ubezpieczenie turystyczne z wariantem Sporty Zimowe w LINK4: https://www.link4.pl/ubezpieczenie-turystyczne-sporty-zimowe. Szczegółowe informacje o produkcie, w tym limity i wyłączenia sprawdź w OWU Podróże  na www.link4.pl

 

Artykuł powstał we współpracy z LINK4.


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.21953392028809