Środa, 14.04.2021, Imieniny: Julianna, Justyna, Walerian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Czy potrzebujesz wirtualnego biura dla firmy?

07.02.2021, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Czy potrzebujesz wirtualnego biura dla firmy?

Czy potrzebujesz wirtualnego biura dla firmy ?

 

Wirtualne biuro to coraz częściej wybierany przez przedsiębiorców produkt w trakcie pandemii.
Dzięki niemu siedziba Twojej firmy jest obsługiwana przez profesjonalny sekretariat.
Sprawdź stronę o dwóch wirtualnych biurach z Warszawy - www.biurowirtualnewarszawa.pl

 

Wirtualne biuro to konieczność dla wielu branż

 

Chęć ograniczania kosztów w czasach koronawirusa sprawia, że przedsiębiorcy nie tylko z Warszawy, ale też z różnych rejonów kraju wybierają wirtualne biura na siedzibę firmy. Dotyczy to zarówno spółek, jak i działalności gospodarczych. Taka wirtualna siedziba czy wirtualny adres do KRS ma zastosowanie nawet dla fundacji lub stowarzyszeń. Podstawową usługą jest więc wynajem samego adresu biura wirtualnego, który klient wpisuje do rejestru CEiDG lub KRS. Na tym się jednak nie kończy. 


Pod adres ten zaczyna przychodzić korespondencja. Początkowo taka niechciana, jak oferty mebli biurowych, katalogi wyposażenia biur, prośby od fundacji o wsparcie czy oferty na księgowość. Dlatego właśnie lepiej jest wykupić wirtualne biuro niż rejestrować spółkę na adresie domu czy mieszkania. Później jest to normalna korespondencja dla firmy, lecz wśród niej listy polecone. Wirtualne biuro posiada więc sekretariat z personelem, dzięki któremu biuro jest otwarte w typowych godzinach biznesowych. Sekretariat nie tylko odbiera korespondencję, ale także wysyła do klientów biura wirtualnego powiadomienia email czy SMS o odebranej poczcie. 


Korespondencja może być również skanowana i posyłana w załączniku emaila jako pliki PDF. Personel sekretariatu jest również bardzo istotny z innego względu. W każdej chwili pod adres działalności gospodarczej lub spółki może udać się urzędnik skarbowy i gdyby nie było nikogo w lokalu to mógłby bez powiadomienia wykreślić spółkę z rejestru VAT.

 

Wirtualne biuro to także prestiż

 

Siedziba spółki to sprawa dużo bardziej skomplikowana niż z początku się wydaje. Przede wszystkim należy dbać o to, by adres siedziby był stały przez lata. Warto więc wybrać wirtualne biuro bezpośrednio od właściciela lokalu, w którym jest taka usługa prowadzona. Wówczas żadna umowa najmu nie ograniczy długości trwania biznesu, jakim jest wirtualne biuro. Warto również nie tworzyć siedziby spółki tam, gdzie spółka ma biuro realne, magazyn czy halę produkcyjną. Tego typu nieruchomości zawsze mogą stać się za drogie, albo za duże, albo za małe.


Zmiana siedziby będzie odebrana negatywnie przez szereg portali internetowych wyświetlających dane Twojej spółki. Portale te na podstawie zmiany siedziby mogą wyświetlać przy Twojej spółce ocenę, że jest ona niewiarygodna. Siedziba firmy może być wydzielona od reszty przedsiębiorstwa i zostać umieszczona w stolicy kraju, czyli w centrum Warszawy.


Adres Aleje Jerozolimskie to typowy, rozpoznawalny warszawski adres. Dobre adresy z centrum Warszawy to także ulica Świętokrzyska czy Marszałkowska, ale też ich przecznice. Po wyświetleniu adresu Twojej siedziby w wyszukiwarce internetowej, dobrze by kontrahent zobaczył wysokie drapacze chmur i biurowce. Właśnie w ten sposób funkcjonuje wyżej wspomniana firma – kupowane są lokale na własność w zabytkowych kamienicach, usytuowanych w bliskim sąsiedztwie biurowców i drapaczy chmur, również najwyższego w Unii Europejskiej Varso Tower, położonego pomiędzy Alejami Jerozolimskimi a Aleją Jana Pawła II, przy Dworcu Centralnym w Warszawie.


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.2060661315918