Wtorek, 6.06.2023, Imieniny: Dominika, Laura, Norbert
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Profesjonalna dezynfekcja na poziomie medycznym

27.11.2020, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Profesjonalna dezynfekcja na poziomie medycznym

Większość z nas boi się o swoje zdrowie oraz zdrowie najbliższych. Stresujemy się czystością w miejscu pracy, w komunikacji miejskiej czy innych miejscach publicznych, wszędzie podświadomie widzimy bakterie i wirusy. Każdego dnia staramy się dbać o higienę w naszym otoczeniu. Teraz możemy zrobić to bezpiecznie i profesjonalnie, korzystając z usług specjalistycznej firmy.
 

Firma dezynfekcja24elblag powstała w kwietniu 2020 r w odpowiedzi na trudną sytuację epidemiologiczną oraz wyraźne braki na rynku takich właśnie usług.

Wykorzystujemy nowoczesne certyfikowane urządzenia skuteczne i bezpieczne metody dezynfekcji takie jak: zamgławianie HPV ULV, oprysk elektrostatyczny, ozonowanie.

W ciągu kilku miesięcy ciężkiej pracy i szkoleń opracowaliśmy własne procedury wykonywanych zabiegów.


Dla 100 % skuteczności dezynfekcję wykonujemy wieloetapowo. Zabieg zaczyna się od punktowego oprysku elektrostatycznego wybranych elementów takich jak: klamki, framugi, uchwyty, sanitariaty, krzesła, inne elementy powierzchni najczęściej dotykane dłońmi.


Drugą procedurą jest odświeżanie pomieszczeń ozonem, sprawdza się to wyjątkowo dobrze w pomieszczeniach z wykładzinami, dywanami, tapicerką, w pomieszczeniach gdzie czuć dym papierosowy czy inny przykry zapach.


Trzecim etapem jest dekontaminacja HPV, wysokiej klasy urządzenie miesza powietrze z płynnych nadtlenkiem wodoru H2O2, 6% lub 12 % wytwarzając tzw. suchą mgłę wnikającą i dezynfekującą nawet najmniejsze zakamarki pomieszczenia. Ta procedura dedykowana jest w szczególności do pomieszczeń z elektroniką, biur, placówek medycznych, karetek czy gabinetów kosmetycznych. Metoda jest w pełni bezpieczna zarówno dla ludzi jak i sprzętu elektronicznego .


Kolejna z wykorzystywanych procedur to zamgławianie ULV zimną mgłą nadtlenku wodoru , metoda dedykowana głównie do dużych obiektów, klatek schodowych, hal, korytarzy, sal lekcyjnych, wszędzie tam gdzie zawilgocenie powierzchni i przestrzeni nie stanowi problemu.


Główną substancją używaną do dezynfekcji jest nadtlenek wodoru H2O2, 12 % lub 6% stabilizowany, z dodatkiem srebra, lub czysty. Nadtlenek wodoru zwany także perhydrolem to zwykła woda utleniona w większym stężeniu niż ta używana w domu !

Jest to jedna z nielicznych bezpiecznych substancji spełniających wymagania rozporządzenia Ministerstwa Zdrowia w zakresie specjalnych warunków i zaleceń dot. postępowania przy udzielaniu świadczeń w związku z zakażeniem wirusem SARS-CoV-2.


Nie rekomendujemy żadnych tanich lamp kupionych w internecie, chińskich ozonatorów, podejrzanych ekologicznych substancji – tylko same sprawdzone procedury i środki.


Cena usługi w zależności od parametrów pomieszczenia zaczyna się od 99 groszy + vat za 1 m3


Serdecznie zapraszamy do rezerwacji terminów, kom. 5000 55 043

 

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.28516983985901