Poniedziałek, 21.09.2020, Imieniny: Hipolit, Mateusz, Daria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Atelier Marty Babij ma już 5 lat! "Dla nas najlepszą inspiracją jest człowiek"

13.09.2020, 14:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Atelier Marty Babij ma już 5 lat! "Dla nas najlepszą inspiracją jest człowiek"
Fot. Adrian Sajko
Od pięciu lat na elbląskiej Starówce działa nietuzinkowe miejsce. Zespół Atelier Marty Babij dba bowiem nie tylko o fryzury swoich klientek i klientów, ale też o ich dobre samopoczucie. - Dla nas najlepszą inspiracją jest człowiek - przyznała Marta Babij.
 
Właścicielka Atelier podkreśla, że filarem jej firmy jest zespół.
 
Od początku zależało mi na tym, aby stworzyć miejsce, w którym dobrze będą czuli się klienci, ale także zespół. Chciałam, aby każdy przychodził tu i wychodził z uśmiechem na twarzy. Najważniejszy jest dla nas klient, który dzięki nowemu wizerunkowi poczuje się pewniej. Taką zasadę mamy w Atelier
 
- mówi Marta Babij.
 
Najlepszym dowodem na to, że udało się to zrealizować jest stała baza klientów. - Bardzo się cieszymy, że nasi klienci i klientki tak licznie do nas wracają. Od lat mamy stałą grupę, która nas odwiedza. Oczywiście z otwartymi ramionami przyjmujemy też nowych gości. Każde spotkanie z klientem to inna, piękna historia oraz nowe wyzwanie dla fryzjera - opowiada Marta Babij.
 
- Mamy niesamowitych klientów. Bardzo mi miło, gdy przychodzą do mnie stałe klientki, bo dobrze się już znamy i dobrze wiem, jakie mają oczekiwania. Natomiast nowe osoby to zawsze nowe, ciekawe pomysły - przyznała Hanna Markevych, która w Atelier Marty Babij pracuje od 1,5 roku.
 
Do Atelier Marty Babij może przyjść każdy - kobiety, mężczyźni, dorośli i dzieci. - Najmłodszy nasz klient miał ok. 10 miesięcy - śmiała się Marta Babij.
 
- Każdy jest u nas mile widziany i dla każdego znajdziemy taką propozycję, by mógł wyjść od nas zadowolony. Na tym najbardziej nam zależy - dodał Adrian Latek, w Atelier od 2 lat.
 
 
Mamy świadomość tego, jak wiele może zmienić fryzura. Przychodzą do nas panie, które np. zakończyły związek bądź przeszły przez rozwód, albo zaczynają nową prace i są gotowe na zmiany. Bardzo chętnie pomagamy im nabrać pewności siebie, bo właśnie to potrafi dać nowa fryzura
- opowiada Marta Babij.
 
- Oprócz możliwości stworzenia czegoś pięknego z włosami bezcenna jest też możliwość poznania klienta, jego historii. Rozmowa i poznanie potrzeb naszych klientów jest dopełnieniem każdej wizyty - dodała Dominika Kulwicka.
 
Jak podkreśla Marta Babij w jej Atelier pracują fryzjerzy z powołania. - Nikt tu nie jest z przypadku. Każdy wkłada całe serce w swoją pracę i zapewne dlatego tworzymy tak zgrany zespół - dodała.
 
- Marta Babij jest nie tylko szefową, ale i przyjaciółką - podkreśliła Hanna Markevych. - To była pierwsza osoba, w tym kraju, która dała mi szansę. Dla niej nie było ważne skąd pochodzę, tylko co sobą reprezentuję. Nie jest łatwo o takich ludzi. Bardzo ją cenią za to, jaką jest osobą w pracy, ale też i poza nią.
 
- Mamy najlepszy zespół na świecie - dodał Adrian Latek. - Możemy na siebie liczyć w pracy i w życiu prywatnym.
 
- Mamy świetna pracę. Nie tylko robimy to, co lubimy, to jeszcze wśród przyjaciół - przyznała Dominika Kulwicka.
 
W ciągu 5 lat Marta Babij pracowała przy realizacji takich programów jak "The Voice of Poland", "Dance, dance, dance" czy "Projekt Lady". Brała także udział w przygotowaniach do Fashion Week w pokazach Macieja Zienia czy Natalii Jaroszewskiej. - Nie sądziłam, że w ciągu kilku lat uda mi się tak rozwinąć - przyznała Marta Babij. - W naszym zawodzie potrzebne są wciąż nowe wyzwania, szkolenia. Cały czas stawiamy na rozwój.
 
Do zespołu Atelier dołączyli uczniowie elbląskiego Zespołu Szkół Inżynierii Środowiska i Usług. - Tutaj możemy naprawdę się czegoś nauczyć. Nie stoimy w kącie i nasza praca nie jest ograniczona tylko do sprzątania. Cieszę się, że trafiłem do miejsca, w którym jest taka przyjazna atmosfera - zaznaczył Marcel Wielgosz.
 
- Atelier Marty Babij to pierwszy salon, w którym byłam w życiu. Jest tu niesamowicie. Wszyscy są nie tylko mili, ale też pomocni. Wynoszę stąd bardzo dużo doświadczenia, a każdy chętnie tłumaczy mi co i jak należy robić - dodała Julia Peciak.
 
Urodzinowe świętowanie nie mogło obejść się bez niespodzianki! Do końca października obowiązuje 25 proc. zniżki na keratynowe prostowanie i wygładzanie włosów! - Początkowo promocja miała trwać do końca września, ale ogrom telefonów spowodował, że postanowiliśmy przedłużyć nasza promocję - mówiła Marta Babij.


 
 
Atelier Marty Babij
ul. Garbary 26
82-300 Elbląg
 
tel. 735 000 965
 
Godziny otwarcia
poniedziałek - piątek 9.00-19.00
sobota 9.00-14.00
 
 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 8

%75.0 %25.0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 4 ) Fot. Adrian Sajko


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.