Wtorek, 26.01.2021, Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Różany Zakątek - w Elblągu drugiej takiej inwestycji nie znajdziecie! Sprzedaż wyjątkowych mieszkań!

09.01.2021, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Różany Zakątek - w Elblągu drugiej takiej inwestycji nie znajdziecie! Sprzedaż wyjątkowych mieszkań!
Fot. Adrian Sajko

Budowa budynku mieszkalnego - nowej inwestycji  przy ul. Różanej 1 B dobiegła końca. Nowoczesna, trzypiętrowa bryła o podwyższonym standardzie Premium z dwunastoma mieszkaniami  zachwyca  i czeka na lokatorów. Czym wyróżnia się "Różanych Zakątek"?


O tym w rozmowie z Panem Arturem Pachnikiem deweloperem z PPHU ED-AR.

 

Uprzejmie Witam Panią i Wszystkich  czytelników INFO ELBLĄG w tym tych, zainteresowanych naszą topową inwestycją.
Przechodząc do szczegółów w całym budynku rzeczywiście znajduje się  razem tylko 12-cie kameralnych mieszkań. Na każdej z kondygnacji po 2 w tym na trzeciej ostatniej  po 2 dwupoziomowe w każdej z dwóch klatek.

Budynek znajduje się w centrum miasta, ale jest idealnie wtopiony w otaczającą przestrzeń tak , żeby lokatorzy nie odczuwali miejskiego tłoku i gwaru. Jest to z pewnością obecnie jedna z najbardziej prestiżowych propozycji inwestycji mieszkaniowych dla Elblążan.

 

Czy każdy właściciel mieszkania będzie miał zapewnione miejsce parkingowe?

 

Do każdego mieszkania można dokupić miejsce w garażu lub na przygotowanym dla mieszkańców indywidualnym parkingu. Istnieje również możliwość pozostawienia aut przy ul. Różanej na której nie obowiązuje zakaz postoju.

 

Dlaczego zdecydowaliście się na tę lokalizację? Skąd pewność, że ul. Różana to dobre miejsce do mieszkania?

 

Mieszkanie w centrum tak przestrzennie zurbanizowanego miasta jakim jest Elbląg niesie mnóstwo korzyści . Blisko stąd  do sklepów, chociażby do pasażu przy Gwiezdnej , Zielonych Tarasów, Kauflandu, Aldiego czy Lidla. Łatwo też dojechać do nieco dalej oddalonych hipermarketów lub pobliskiego Parku Modrzewia. Płynnie  się wyjeżdża z miasta przez Most Unii Europejskiej jak i w kierunku na Suchacz do Kadyn a dalej Fromborka. Nieopodal jest przedszkole a szkoły jest 100 m. Blisko jest boisko i place zabaw. W okolicy jest też kościół a o krok elbląska Starówka. Basen czy kino są w zasięgu kilkuset metrów. Tuż obok są przystanki tramwajowe i autobusowe co zapewnia doskonałą komunikację miejską. To naprawdę bardzo dobra lokalizacja.

 

W budynku jest razem dwanaście mieszkań. O jakich powierzchniach?

 

Tak, razem dwanaście ale do sprzedania pozostało ich pięć . Na parterze najmniejsze ale z ogródkiem 55m2 , na piętrze 72 i trzy mieszkania dwupoziomowe 84, 92 i największe 98 m2. Wszystkie mieszkania posiadają balkon a  dwupoziomowe i  taras i  balkon.

 

Standard wykończenia tych mieszkań jest podwyższony. Co się przez to rozumie ?

 

Zależało nam na tym by użyte przy budowie materiały  były jak to się mówi „dobrej marki” .Elewację zdobi nietuzinkowego formatu cegła mineralna, porządna i nowoczesna truj-szybowa stolarka okienna w mieszkaniach. Sprytnie wbudowane skrzynki na listy zapewniają dostęp do nich listonoszy bez potrzeby wchodzenia do  budynku a domofony z możliwością podłączenia kamer to kolejna premia. Solidnie i ponadczasowo wykończone wewnętrzne ciągi komunikacyjne dają wrażenie przytulnego ciepła już po otwarciu drzwi na klatkę. To i nie tylko to wyróżnia naszą inwestycje od innych podobnych.

Kuchnie we wszystkich mieszkaniach są połączone z salonami z południowym nasłonecznieniem . Zawsze mają osobne okno co daje możliwość całkowite lub częściowe wydzielenie ich i dodatkowe możliwości aranżacji. Salony mieszkań są mocno przeszklone co przepełnia je światłem i blaskiem słońca, ale latem może być gorąco dlatego pomyśleliśmy o możliwości zamontowania  klimatyzacji. Wszystkie mieszkania wyposażono w instalacje umożliwiające jej dołączenie.

 

Słyszy się , że  w każdym mieszkaniu jest  też możliwość zamontowania  kominków.

 

Tak i tego z pewnością wielu mieszkańców już się cieszy. Tak każde mieszkanie ma komin dymowy, który umożliwia instalacje  kominka. Później nie dałoby się tego zrobić.

 

Dlaczego zdecydowaliście się na wentylacje grawitacyjną ?

 

Dbamy o niskie koszty użytkowania, oprócz przewodów wentylacji w kuchni czy w łazience jest jeszcze dodatkowy przewód do pochłaniacza.

Dzięki temu unikneliśmy typowego dla wielkich molochów mieszkaniowych hałasu powodowanego pracą silników wyciągowych a koszt utrzymania jest niższy.

 

Czy mieszkania posiadają jeszcze jakieś udogodnienia? Właśnie a co z opłatami ?

 

Tak, warto zwrócić uwagę na balkony i tarasy. Najmniejszy balkon ma 9,5 m2, ale jest bardzo ustawny, bo jest na 2 metry głęboki. Bez problemu można ustawić stolik, 4 krzesła i mieć jeszcze wygodne przejście. Większe balkony mają 13 m2. Natomiast tarasy są od 21 do 30 m2. Wszystkie mieszkania na parterze mają duże ogródki od 29 m2 do ponad 100 m2., które są idealnym rozwiązaniem dla rodzin z dziećmi.


Co do kosztów eksploatacji to ważne!!!  Ze wstępnych obliczeń wynika, że będą się one wahały od 250 PLN do 350 PLN za mieszkanie miesięcznie, można powiedzieć, że jedną czwartą  kredytu  mieszkaniowego obsłuży się z różnicy kosztów w porównaniu, do niektórych z obecnie oferowanych na rynku mieszkaniowym. Dodatkowym plusem jest to ,że nabywca nie kupuje ”kota w worku” .

 

Działka  graniczy z przedszkolem. Dla rodzin z dziećmi to niemały atut, ale czy dla lokatorów bez dzieci nie będzie to minusem ?

 

Dzieci w przedszkolu są do godz. 15.00,  Nawet gdy jesienią bawili się w pobliżu to obecni mieszkańcy nigdy się nam nie skarżyli na żadne hałasy.  Po 15.00 zapada w okolicy, wręcz nudna, całkowita  cisza i spokój.

 

Gdzie powinien się zgłosić ktoś jeśli będzie zainteresowany zakupem zamieszkaniem w  "Różanym Zakątku",

 

 Zapraszamy na naszą stronę www.rozana1b.pl gdzie można znaleźć potrzebne zainteresowanym informacje o pozostałych do sprzedania mieszkaniach. Zapraszamy do kontaktu pod nr 601 89 89 46 lub 602 257 020. Wystarczy zadzwonić i nasi doradcy są w stanie w  ciągu godziny pokazać na miejscu wybrane mieszkanie.

 

W ofercie już mniej niż 12 mieszkań?

 

Tak jak już wcześniej wspomniałem, mieszkania cieszą się dużym zainteresowaniem elblążan i  szybko się rozchodzą.  Zostało już tylko pięć.

 

Dziękuję za rozmowę.

 

 

 

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Galeria / Różany zakątek, nowa inwestycja w Elblągu. ( zdjęć 16 )
Dodano: 2020-08-21 | Fot. Adrian Sajko

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.34350085258484