Czwartek, 24.09.2020, Imieniny: Tekla, Boguslaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Poznaj ofertę Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu

29.06.2020, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Poznaj ofertę Zespołu Szkół Gospodarczych w Elblągu

Zespół Szkół Gospodarczych w Elblągu co roku opuszcza ponad 150 absolwentów, dostarczając na rynek pracy wysoko wykwalifikowanych pracowników. Każdy z nich z dumą podkreśla, że ukończył szkołę znaną z wysokiej jakości kształconych tam specjalistów. Na naszych absolwentów czeka Polska i Europa.

Szkoła kształci w zawodach:

TECHNIKUM
 

 • Technik żywienia i usług gastronomicznych - wybierając ten zawód w trakcie nauki zdobędziesz umiejętności w zakresie organizacji, nadzoru i kierowania pracą podległego personelu w zakresie produkcji gastronomicznej i obsługi konsumentów. Poznasz zasady układania jadłospisów i zestawów potraw oraz prowadzenia dokumentacji rachunkowej zakładu gastronomicznego.
   
 • Technik Fotografii i Multimediów - absolwenci tego kierunku będą posiadać pełne uprawnienia do podjęcia pracy w: laboratoriach fotograficznych i kryminalistycznych; w przemyśle fotooptycznym, optycznym, fotochemicznym oraz optoelektronicznym; telewizji, wytwórniach filmowych; agencjach fotograficznych i reklamowych.
   
 • Technik Hotelarstwa - zdobędziesz umiejętności w zakresie planowania i realizacji usług w recepcji i dziale służby pięter, czyli przygotowania oferty i sprzedaży usług hotelarskich, prowadzenia korespondencji i obsługi nowoczesnego sprzętu, oraz będziesz biegle posługiwał się dwoma językami obcymi w zakresie słownictwa zawodowego. 
   
 • Technik Obsługi Turystycznej - zdobędziesz umiejętności w zakresie przygotowania imprezy turystycznej, przygotowania programu, sporządzenia kalkulacji, zamówienia świadczeń oraz jej promocji. Nauczysz się biegłego posługiwania się dwoma językami obcymi w zakresie słownictwa zawodowego. 
   
 • Technik Eksploatacji Portów i Terminali - zdobędziesz umiejętności w zakresie obsługi podróżnych w portach i terminalach Nauczysz się organizowania i prowadzenia prac związanych z przeładunkiem i magazynowaniem towarów i ładunków w portach i terminalach morskich, rzecznych, samochodowych, kolejowych i lotniczych.


BRANŻOWA SZKOŁA I STOPNIA
 

 • Kucharz - nabędziesz umiejętności w zakresie przygotowywania typowych potraw i napojów w różnorodnych zakładach gastronomicznych oraz przedsiębiorstwach zajmujących się przygotowywaniem i produkcją wyrobów i półproduktów kulinarnych.
   
 • Cukiernik - nauczysz się wykonywania czynności produkcyjno-technologicznych, związanych z wypiekiem ciast i ciastek o różnych gramaturach i kształtach.
   
 • Kelner - zdobędziesz umiejętności profesjonalnej obsługi klientów w zakładach gastronomicznych, właściwego nakrycia stołu. Będziesz przygotowany do prowadzenia dokumentacji sprzedaży i rozliczeń kelnerskich.
   
 • Piekarz - nauczysz się wykonywać czynności produkcyjno – technologiczne związane z wytwarzaniem różnego rodzaju pieczywa takiego jak: chleby, rogale, babeczki, bułki.
   
 • Pracownik pomocniczy obsługi hotelowej - zdobędziesz umiejętności do wykonywania prac porządkowych w części noclegowej i pomocniczych w recepcji hotelu, dbać o czystość i odpowiedni stan techniczny w hotelu.
   

więcej informacji na stronie internetowej szkoły: www.zsgelblag.pl
adres: ul. Królewiecka 128   82-300 Elbląg
nr telefonu: 55 625 88 61
e-mail: zsg@elblag.eu 


ZOBACZ INFORMATOR 2020


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.