Poniedziałek, 6.07.2020, Imieniny: Łucja, Dominika, Teresa
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Poznaj ofertę Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu

28.06.2020, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Poznaj ofertę Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących w Elblągu

Tradycje szkolnictwa ekonomicznego łączymy z nowoczesnością. Od początku istnienia kształcimy dla potrzeb środowiska wykwalifikowane kadry ekonomistów, księgowych i pracowników administracji.
 

NAJLEPSZE TECHNIKUM w Elblągu według rankingu Perspektyw 2019

 

 • Najwyższa zdawalność egzaminu maturalnego w technikach i egzaminów zawodowych, 
 • Praktyki zawodowe dostosowane do potrzeb rynku,
 • Możliwość rozwijania zainteresowań i pasji,
 • Nowoczesna baza do nauki przedmiotów zawodowych,
 • Sukcesy uczniów w konkursach i olimpiadach,
 • Ścisła współpraca ze środowiskiem naukowym, min. IE PWSZ w Elblągu,
 • Internat dla dziewcząt.
   

OFERTA EDUKACYJNA
 

 • TECHNIK EKONOMISTA - Absolwent może być zatrudniony we wszystkich firmach, w których potrzebna jest podstawowa wiedza i umiejętności z zakresu finansów, analizy, rachunkowości, marketingu itp. Kształcenie w zawodzie zapewnia osiągnięcie kwalifikacji właściwych dla tego zawodu. Ekonomista bierze udział w rozwiązywaniu problemów ekonomicznych, może uczestniczyć w zarządzaniu, planowaniu, organizowaniu, motywowaniu oraz kontroli. Każda instytucja, musi zatrudnić osoby zarządzające, planujące i organizujące pracę w firmie. Ekonomiści są osobami cenionymi na rynku pracy, ponieważ posiadają umiejętności samodzielnego
  rozwiązywania problemów występujących we współczesnych przedsiębiorstwach.
   
 • TECHNIK REKLAMY - łączy wiedzę ekonomiczną, plastyczną, psychologiczną, a także lingwistyczną. Absolwent może być zatrudniony w agencjach reklamowych, firmach PR, działach marketingu i reklamy przedsiębiorstw, mediach itp. Przeprowadza analizy marketingowe, przygotowuje informacje niezbędne do realizacji zadań reklamowych, opracowuje wnioski z programów badań rynkowych, pozyskuje klientów do współpracy z firmą, prezentuje usługi reklamowe, uczestniczy w tworzeniu i realizacji kampanii reklamowych.
   
 • TECHNIK LOGISTYK - to zawód z przyszłością, dający duże perspektywy oraz możliwości na rynku pracy, ze względu na konieczność łączenia ze sobą różnych rodzajów transportu, sztukę negocjacji w logistyce, z marketingiem, zarządzeniem działalnością logistyczną, przewozami międzynarodowymi itp. Uczniowie odbywają praktyki zawodowe w przedsiębiorstwach i instytucjach logistycznych.
   
 • NOWOŚĆ TECHNIK RACHUNKOWOŚCI - absolwent naszej szkoły kształcącej w zawodzie: technik rachunkowości będzie przygotowany do pracy samodzielnego księgowego w zakresie: prowadzenia rachunkowości przedsiębiorstw o różnym zakresie działalności (produkcyjnych, handlowych i usługowych), rachunkowości banków, jednostek sfery budżetowej i ubezpieczycieli, dokonywania rozliczeń finansowych. Wiedza z zakresu rachunkowości połączona z umiejętnościami praktycznymi daje podstawy do zajmowania wysokich stanowisk w każdej jednostce.
   

więcej informacji na stronie internetowej szkoły: http://elblag.edu.pl/zseio/ 
adres: ul. Gen. J. Bema 50   82-300 Elbląg
nr telefonu: 55 625 89 82
e-mail: zseio@elblag.eu 


ZOBACZ INFORMATOR 2020


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.