Wtorek, 7.07.2020, Imieniny: Cyryl, Metody, Estera
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Dzień Działacza Kultury w Powiecie Elbląskim w 2020 r.

29.05.2020, 11:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dzień Działacza Kultury w Powiecie Elbląskim w 2020 r.

Dzień Działacza Kultury obchodzony w dniu 29 maja 2020 roku jest okazją by docenić zaangażowanie w działalność kulturalną twórców, artystów i animatorów. Z tej okazji Starosta Elbląski - Pan Maciej Romanowski przyznał siedem nagród za osiągnięcia w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury.

Nagrody i listy gratulacyjne otrzymali: Ks. Proboszcz Józef Grochowski z gminy Tolkmicko, Jan Nowicki z gminy Pasłęk, Olga Kuszka z gminy Elbląg, Marlena Szulc z gminy Tolkmicko, Janina Luber z gminy Markusy, Edyta Wasiluk-Jarosz z gminy Młynary oraz Tomasz Pędzich z gminy Godkowo. 

Doceniając codzienną pracę na rzecz upowszechniania kultury polskiej w powiecie elbląskim, prof. dr hab. Piotr Gliński, Wiceprezes Rady Ministrów, Minister Kultury i Dziedzictwa Narodowego, nadał odznakę honorową „Zasłużony dla Kultury Polskiej”: Alinie Basaj z gminy Godkowo, Dominice Zabiełło z gminy Młynary, Elżbiecie Kacperskiej z gminy Gronowo Elbląskie, Joannie Marcinkowskiej z gminy Gronowo Elbląskie, Joannie Włodarskiej z gminy Elbląg. 
 

Wszystkim osobom nagrodzonym i odznaczonym życzymy twórczych inspiracji do działania, niegasnącego zapału i satysfakcji z rozwijania artystycznych pasji.
 

Z uwagi na panującą sytuację epidemiologiczną i w trosce o bezpieczeństwo uczestników i zaproszonych gości, uroczyste obchody Powiatowego Dnia Działacza w tym roku, niestety nie mogły się odbyć. Odznaki honorowe zostaną wręczone w terminie późniejszym.

 

                                                               Informacja nadesłana


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.