Środa, 3.06.2020, Imieniny: Leszek, Anatola, Tamara
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

KAMIENICE PRZY MURZE – ruszyła budowa na Starym Mieście

07.04.2020, 19:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
KAMIENICE PRZY MURZE – ruszyła budowa na Starym Mieście

Czas jest wyjątkowy, większość nas przebywa w swoich domach. Jednak rynek budowlany ma się stosunkowo dobrze, na budowach trwają prace budowlane a inwestorzy systematycznie realizują zaplanowane projekty. Za chwilę zakończy czas niepewności i szybko będziemy odrabiali straty finansowe spowodowane kilkutygodniowym przestojem. Jednym ze sposobów jest kupno mieszkania w prestiżowej lokalizacji Elbląga, czyli na Starym Mieście.  Biorąc pod uwagę ceny transakcyjne czy czynsze najmu, kupno mieszkania w tej lokalizacji zawsze będzie doskonałą lokatą kapitału i zagwarantuje niezłą stopą zwrotu. Elbląska starówka to bardzo popularne miejsce pobytu w celach biznesowych oraz świetne miejsce do zamieszkania dla obcokrajowców.
 
Stare Miasto ze swoim historycznym układem urbanistycznym, podzamczem, zespołem klasztornym i szpitalnym, z zespołem zrekonstruowanych kamieniczek, z unikatową Ścieżką Kościelną i w końcu z szeroką promenadą nad rzeką Elbląg to miejsce, które zachwyca. Odbudowywane kamieniczki nawiązują do dawnego stylu, a niektóre z nich są odtworzone na wzór istniejących tutaj przed wojną. Obecnie jednymi z głównych ulic prowadzących w głąb Starego Miasta są ulice Wieżowa i Kowalska. I właśnie w tym miejscu, bezpośrednio przy ulicy Przymurze, po wielu latach oczekiwania ruszyła zabudowa tej części elbląskiej starówki. Po kilku latach ruszyła budowa inwestycji Kamienice Przy Murze.

Inwestycja obejmuje kilka kamienic w tym kamienicę o przeznaczeniu hotelowym oraz 4 kamieniczki o funkcji mieszkalno – usługowej. Część mieszkalną stanowi 28 lokali mieszkalnych o zróżnicowanych powierzchniach. Lokale mieszkalne zlokalizowane na I, II i III piętrze budynku będą miały powierzchnię od 30,30 m2 aż do 105 m2, a więc będą stanowiły bardzo atrakcyjną ofertę na rynku nieruchomości. Kilka atrakcyjnych mansardowych lokali znajdować się będzie również na poddaszach budynków. Każde mieszkanie można zaaranżować w dowolny sposób, zmieniając jego układ, ilość pokoi oraz funkcję. Przebudowy te deweloper wykona w ramach ceny sprzedawanego lokalu.

Część usługową będą stanowiły 3 lokale użytkowe położone na parterze budynku oraz w jego przyziemiu. Lokalizacja inwestycji przy głównych arteriach komunikacyjnych do Starego Miasta spowoduje, że będą to bardzo atrakcyjne lokale nadające się nie tylko do celów handlu i gastronomii, ale również na potrzeby i siedziby różnych firm, kancelarii i biur. Tym bardziej, że w bezpośrednim sąsiedztwie obiektu znajduje się duży parking dostępny dla ogółu mieszkańców. Atrakcyjność lokalizacji Kamienic Przy Murze podnosi również odległość od centrum - w pobliżu znajduje się Plac Słowiański, jeden z większych węzłów komunikacyjnych, w którym przecina się większość linii autobusowych i tramwajowych. Szkoły, urzędy, placówki handlowo usługowe, banki, restauracje, ośrodki kultury – wszystko to dostępne w odległości kilku minut.
 

Budowa ruszyła pełną parą, w ciągu kilkunastu następnych dni będą trwały prace przy realizacji I piętra inwestycji.

Planowany termin zakończenia budowy to już III kwartał 2021 roku a do Świąt Bożego Narodzenia nowi nabywcy otrzymają klucze. 

Sprzedaż lokali będzie się odbywała na zasadach umowy deweloperskiej a zapłata za lokale następować będzie w transzach zgodnie z postępem prac budowlanych.


Ruszyła strona dedykowana inwestycji: www.kamienice.przymurze.pl. Inwestycję obsługuje największy w Elblągu operator inwestycji deweloperskich biuro Freedom-nieruchomości.

W dobie stanu epidemiologicznego pracujemy również on-line, w taki sposób można zawierać również umowy rezerwacyjne. Wszelkie informacje uzyskacie Państwo u naszych doradców pod nr telefonów 533 394 100 lub 601 658 100.

 

 

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 7

%71.4 %28.6


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.