Środa, 8.04.2020, Imieniny: Julia, Dionizy, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Złoty medal dla mebli kuchennych KAMMONO Black

12.03.2020, 13:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Złoty medal dla mebli kuchennych KAMMONO Black

O Milejewie znów zrobiło się głośno w Polsce! Spółka Meblowa KAM przywiozła z Międzynarodowych Targów Poznańskich kolejny Złoty Medal do swojej kolekcji. Tym razem jury doceniło piękny zestaw mebli kuchennych KAMMONO Black z grubymi obrzeżami chroniącymi fronty, ale też nadającymi projektowi wygląd zgodny z najnowszymi światowymi trendami. 

Kammono Black od pomysłu, przez projekt po gotowy zestaw meblowy powstał w Milejewie.

- Dziś nieważne czy jesteś z małego miasta czy z światowej stolicy, możesz rozwijać swoje pasje i osiągać sukces – mówi Sylwia Kowalska – Mikutel. – Dziś łatwiej jest podróżować, oglądać prace projektantów  w Mediolanie, rozmawiać z producentami materiałów z całego świata, poznawać nowe technologie, a potem realizować swoje pomysły.

Firma KAM w ostatnich latach rozrosła się do przedsiębiorstwa zatrudniającego około 170 osób i wytwarza swoje meble kuchenne w kilku nowocześnie wyposażonych halach. Znana jest z wprowadzania pionierskich rozwiązań w meblach kuchennych. Posiada wiele wzorów przemysłowych oraz użytkowych. Meble z Milejewa sprzedawane są nie tylko w salonach w Polsce, ale i Europie, gdzie doceniane jest nowoczesne wzornictwo i bardzo wysoka jakość wykonania.

W ofercie KAM znajdują się studyjne meble kuchenne „na wymiar”, jak też meble systemowe, czyli takie które mają gotowe moduły szafek, z których łatwo „układa się” gotową zabudowę kuchenną.

- Nasza medalistka, kuchnia Kammono Black z frontami z czarnym obrzeżem i zintegrowanym z nim czarnym uchwytem pochodzi z serii mebli systemowych – dodaje Andrzej Wołosz.

Premierą targów poznańskich były również zestawy Kam Premium Plus, w których zastosowano odważne połączenia np. dekorów imitujących beton, marmur czy głębokie struktury drewna na blatach. 

- Po czasie dominacji wysokiego połysku zdecydowanym trendem są powierzchnie matowe np. w kolorze różu. – dodaje Sylwia Kowalska – Mikutel. – W naszych targowych kreacjach mamy do czynienia z nowoczesną technologią wykańczania powierzchni matowych, na których nie pozostają widoczne odciski palców.

- Tegoroczny Złoty Medal jest już naszym ósmym, który przywieźliśmy z Międzynarodowych Targów Poznańskich – mówi Andrzej Wołosz. – Każdego roku wprowadzamy do oferty wiele nowości, które pozytywnie zaskakują klientów. Dlatego jeszcze nie raz będzie nam miło pretendować do kolejnego złotego medalu. 
Spółka Meblowa KAM sp. j.
82-316 Milejewo, ul. Szkolna 5
tel. 55 239 61 91

................................................Artykuł płatny................................................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 12 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.