Sobota, 30.09.2023, Imieniny: Wera, Zofia, Honoriusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Poznaj pięć naszych czytelniczek i zdecyduj, która wygra "tygodniowe świętowanie"!

12.03.2020, 06:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Poznaj pięć naszych czytelniczek i zdecyduj, która wygra "tygodniowe świętowanie"!
REKLAMA

Za nami Dzień Kobiet. 8 marca to dobry pretekst, by zatrzymać się na chwilę i pomyśleć o zrobieniu czegoś dla siebie. Jesteśmy jednak zdania, że dobrego nigdy za wiele, dlatego tegoroczne świętowanie Dnia Kobiet dla jednej z naszych czytelniczek będzie trwało aż 6 dni. Wszystko po to, by utrwalić nawyk pamiętania o sobie również w kolejne dni roku. W końcu szczęśliwa kobieta, to szczęśliwy dom!


Zatem, by i kobieta, i rodzina osiągnęły pełnię szczęścia, zachęcamy do zdrowego egoizmu i troski o siebie przynajmniej takiej jak o innych. Osiągnięcie równowagi wprawi Was na pewno w dobry humor.


Mamy nadzieję, że udział w naszym konkursie będzie dobrym pretekstem do kontynuowania świętowania w kolejnych miesiącach! Najważniejszy pierwszy krok. Może nim być udział w naszym konkursie.


We wtorek, 3 marca, ogłosiliśmy konkurs, w którym do wygrania jest "tygodniowe świętowanie" z:


Pierwszego popołudnia zwyciężczynią zajmie się Maciej Szechlicki – trener personalny,  który nie tylko rozpisze indywidualny program treningowy, ale także przygotuje odpowiednią dietę i nauczy właściwego liczenia kalorii.


Następnego dnia nasza czytelniczka odwiedzi SPA & Wellness Hotelu Elbląg****, gdzie zostanie poddana zabiegom pielęgnacyjnym i relaksacyjnym (peeling całego ciała połączony z masażem relaksującym wykonanym na ciepłym balsamie oraz zabieg sezonowy (grejpfrutowo-cytrynowy) na twarz).


Trzeciego dnia, w Atelier fryzjerskim Marty Babij, włosami zwyciężczyni naszego konkursu zajmą się profesjonaliści, którzy zaproponują pielęgnacyjne SPA dla włosów lub, jeśli nasza czytelniczka będzie miała takie życzenie, Marta Babij przeprowadzi metamorfozę w postaci zmiany dotychczasowego strzyżenia.

 

W czasie dbania o siebie nie może zabraknąć także wizyty w salonie kosmetycznym. W New Look – Strefa Piękna zadbają nie tylko o paznokcie naszej czytelniczki, ale także zrobią botox i lifting rzęs.


Ostatniego dnia, finalistkę w progi swojego salonu zaprosi Make Up Artist Marta Glabisz, która przygotuje naszą laureatkę na specjalne wyjście.


Tym wyjściem będzie obiad w restauracji Amore Mio, na który, wraz osobą towarzyszącą, zaprasza właściciel restauracji Marco Cocchieri.


Zwyciężczyni otrzyma także voucher o wartości 100 zł do wykorzystania w sklepie Bottega Amore Mio, gdzie będzie mogła zakupić prawdziwe włoskie produkty.


Od kwietnia br. nasza czytelniczka rozpocznie też miesięczny kurs tańca latino solo w Centum Tańca Cadmans (w czwartki o godz. 18.30).


Na każdym etapie świętowania będziemy towarzyszyć naszej czytelniczce z aparatem fotograficznym, a pełną dokumentację ze „świątecznego tygodnia” opublikujemy na łamach info.elblag.pl.


Mamy nadzieję, że będzie to dla Niej niezapomniana przygoda, która rozpocznie nowy etap w Jej życiu – etap, w którym nikt nie będzie musiał przypominać, by znajdowała czas dla siebie!


Od dziś, 9 marca, od godz. 13.00, na fanpage info.elblag.pl na potralu społecznościowym facebook.com, można głosować na jedną z pięciu pierwszych Pań, które przesłały do nas swoje zgłoszenie konkursowe. To internauci zdecydują, do kogo trafi „tygodniowe świętowanie”. Głosowanie potrwa do 23 marca do godz. 10.00. Wygra ta Pani, która zdobędzie najwięcej głosów.
 


Zapraszamy do wspólnej zabawy!

 

Głosować możesz na fanpage info.elblag.pl


 

 

REGULAMIN KONKURSU

Kamila Jabłonowska
Wyślij wiadomość do autora tekstu

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2023 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.0717799663544