Piątek, 3.04.2020, Imieniny: Renata, Jakub, Ryszard
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Zapisz dziecko do Dziecięcej Akademii Tańca!

13.02.2020, 14:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Zapisz dziecko do Dziecięcej Akademii Tańca!

Twoje dziecko to wulkan energii? Tańczy i śpiewa kiedy usłyszy muzykę? Zapisz je na zajęcia taneczne do Centrum Tańca Promyk. Dziecięca Akademia Tańca to idealne miejsce na początek przygody z tańcem.


Każde zajęcia to blisko godzinna przygoda taneczna podczas, której najmłodsi uczą się poprzez zabawę krótkich choreografii opartych na tańcu ludowym, nowoczesnym i towarzyskim. Zajęcia wyrabiają wrażliwość na muzykę, uczą poczucia rytmu oraz koncentracji. Zajęcia z dziećmi prowadzi doświadczona tancerka i instruktor: Marta Pilipczuk.

Dziecięca Akademia Tańca to popularne warsztaty, które cieszą się sporym zainteresowaniem. Obecnie istnieją już 3 grupy, zaawansowana, średniozaawansowana i początkująca działająca od września, jednak ze względu na duże zainteresowanie rusza kolejny nabór dla dzieci od 4 do 6 roku życia.

 

Wszystkich chętnych zapraszamy w sobotę 15 lutego na godzinę 11:00 do Centrum Tańca Promyk. Dziecko powinno mieć wygodne buty, luźne, nie krępujące ruchów ubranie i coś do picia.

Drodzy rodzice w ofercie Centrum Tańca Promyk znajdziecie także zajęcia dla siebie: lady latino, stay fit, pilates, fit ball, stepy – nie zapomnijcie więc odwiedzić strony internetowej Centrum Tańca „Promyk” i polubcie profil na Facebooku.

 

Zachęcamy także do odwiedzin strony internetowej CSE „Światowid”, gdzie piszemy o naszej ofercie. Zapraszamy również na naszego Facebooka - nam również dajcie lajka!

 
Biuro Centrum Tańca "PROMYK"
ul. Browarna 80, 82-300 Elbląg
czynne od poniedziałku do piątku od 8:00 do 16:00
tel./fax. +48  55 611 01 30 tel. +48  55 611 01 40
tel. kom. +48 609 977 220 e-mail: promyk@swiatowid.elblag.p

 


 

.....................Artykuł sponsorowany.....................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.