Sobota, 31.10.2020, Imieniny: Łukasza, Urbana, Augusta
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Giełda Winyli i Gadżetów Muzycznych w Galerii EL

21.01.2020, 13:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Giełda Winyli i Gadżetów Muzycznych w Galerii EL

Miłośnicy słuchania muzyki z czarnej płyty będą mieli wyjątkową okazję na uzupełnienie kolekcji. W piątek 24 stycznia w Centrum Sztuki Galeria EL organizowana jest giełda, na której można będzie kupić , sprzedać, wymienić przede wszystkim płyty winylowe, ale i kasety, CD czy związane z muzyką gadżety. Spodziewanych jest kilku wystawców i kilka tysięcy płyt, a imprezę muzycznie okrasi m.in. muzyka elbląskiego reprezentanta elektroniki – projektu „Żuławy”, którego płyta „Horyzont” ukazała się właśnie w wydaniu winylowym.

 


Inicjatorami wydarzenia są dwaj kolekcjonerzy działający pod nazwami „Winyle dla Ciebie” i „Matt’a Winyl’a”, którzy w całej Polsce organizują takie właśnie spotkania, by umożliwić miłośnikom czarnych krążków znalezienie ulubionych nagrań, czasem rarytasowych wydań, jak również innych melomanów. Podczas takich wydarzeń nie brakuje zawierania nowych, muzycznych znajomości, a możliwość porozmawiania o muzyce i nośnikach z podobnymi sobie pasjonatami przy kawie, herbacie czy piwie stanowi dodatkowy walor.

 

W giełdzie w charakterze wystawców mogą wziąć udział inni posiadacze płyt. Wystarczy zapowiedzieć swoje uczestnictwo, żeby organizatorzy mogli przygotować odpowiednią ilość stanowisk. Podczas giełdy będzie możliwość przesłuchania i sprawdzenia płyty będącej obiektem zaciekawienia – przygotujemy system odsłuchowy.
Zainteresowanych wystawieniem swoich zbiorów prosimy o kontakt:
e-mail: wojtek@galeria-el.pl
tel. 55 625 67 80

 

Żuławy to projekt muzyczny elblążanina Macieja Olewniczaka, w którym realizuje swoją pasję związaną z muzyką elektroniczną. Nagrana przez Żuławy płyta „Horyzont” wydana została w wersji winylowej dzięki wsparciu finansowemu UM w Elblągu.
Żuławy zagrają podczas giełdy około godz. 18:00

 

Giełda Winyli i Gadżetów Muzycznych
Centrum Sztuki Galeria EL – Kuśnierska 6
24 stycznia 2020 w godz. 16:00 – 20:00
Wstęp wolny

Gorąco zapraszamy!

Artykuł sponsorowany

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ brawo
  Środa, 22.01

  Brawo Wojtek.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.1157579421997