Niedziela, 20.06.2021, Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafal
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Prawdziwa włoska kuchnia w centrum Elbląga!

28.12.2019, 17:45:00 Rozmiar tekstu: A A A
Prawdziwa włoska kuchnia w centrum Elbląga!
Fot. Ryszard Biel

W centrum Elbląga jest takie miejsce, w którym możesz na chwilę poczuć się jak we Włoszech, a to za sprawą włoskich potraw podawanych w restauracja Amore Mio.


- Początkowo ludzie nie wiedzieli, jak smakuje prawdziwa włoska kuchnia. Mieli inne wyobrażenia, bo jadali włoskie dania, ale robione bardziej po polsku niż po włosku. Teraz ludzie dokładnie wiedzą, jakich smaków powinni oczekiwać – przyznał Marco Cocchieri, właściciel Amore Mio.


Podstawą w restauracji Amore Mio są produkty sprowadzane bezpośrednio z Włoch. - Nasi klienci dostają dokładnie takie dania, z takich produktów, jakich używa się w domowych włoskich kuchniach. Takie samo jedzenie robimy tu – zapewnia Marco Cocchieri.


Czym wyróżnia się włoska kuchnia? - Poza innymi produktami stosujemy inne metody gotowania. Mniej smażymy. Używamy dużo warzyw, owoców morza, makaronów, różne sery – wymieniał Marco Cocchieri. - Zasada jest prosta – musi być zawsze świeży produkt, który jeśli jest trzymamy na patelni, to tylko przez chwilę.


W Amore Mio dla gości gotują Włosi. Klienci restauracji przyznają, że to da się wyczuć. - Elblążanie coraz częściej na wakacje jadą do Włoch. Cieszy nas to, kiedy mówią, że u nas mogą wrócić do tamtych smaków – opowiadał Marco Cocchieri.


Wśród licznych włoskich dań znajdujących się w restauracji Amore Mio dużym zainteresowaniem cieszą się dania z makaronami w każdej postaci oraz owoce morza. - Dwa razy w tygodniu mamy dostawy świeżych produktów – podkreślił Marco Cocchieri. - Myślę, że to sprawia, że klienci chętnie do nas wracają

 

Przyjdź i przekonaj się, jak smakuje włoska kuchnia!


Amore Mio
ul. Stary Rynek 67/68
tel. 519 426 663


Godziny otwarcia:
wtorek – niedziela od 13.00 do 22.00


amoremio.elblag.pl

 

 

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 4

%25.0 %75.0


Galeria / Amore Mio ristorante italiano ( zdjęć 48 )
Dodano: 2019-12-17 | Fot. Ryszard Biel

Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.