Sobota, 15.06.2024, Imieniny: Bazyli, Eliza, Justyna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Pomysł na prezent, czyli gdzie szukać inspiracji podczas poszukiwania prezentów dla najbliższych

27.11.2019, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Pomysł na prezent, czyli gdzie szukać inspiracji podczas poszukiwania prezentów dla najbliższych

Bliska osoba dostała już od ciebie wiele prezentów, więc trudno ją czymś zaskoczyć? Nie wiesz, co mogłoby się jej spodobać? Wielu z nas choć raz było w takiej sytuacji. Przed następną ważną okazją warto zorientować się, gdzie szukać inspiracji upominkowych.


Nie istnieje jeden prezent, który spodoba się każdemu i sprawdzi przy każdej okazji. Być może sam się o tym przekonujesz, kiedy po raz kolejny dostajesz książkę na nieinteresujący cię temat albo niepotrzebny gadżet zupełnie niezwiązany z twoim hobby. Dlatego wybierając upominek, weź pod uwagę przede wszystkim zainteresowania obdarowywanej osoby i łączącą cię z nią relację. Niekiedy prezent może być też ściśle związany z wyjątkową uroczystością, np. chrztem lub wieczorem panieńskim. Wszystkie te wskazówki warto mieć w pamięci, szukając pomysłu na prezent. Ale od czego zacząć? 

Wszystkie prezenty w Internecie

Sieć WWW może być kopalnią inspiracji. Oryginalny pomysł na prezent możesz znaleźć na różnego rodzaju blogach, zwłaszcza w sezonie przedświątecznym. Jednak przez cały rok można szukać inspiracji, przeglądając witryny, których twórcy specjalizują się w dobieraniu prezentów na różne okazje. Na stronach takich jak mygiftdna.pl znajdziesz nie tylko niepowtarzalne upominki, ale i listę okazji wraz z dopasowanymi do nich podarkami. Oferta sklepów specjalizujących się w dobieraniu prezentów zazwyczaj jest dużo bardziej zróżnicowana niż propozycje na innych stronach. Przydatną nowością na niektórych wyszukiwarkach jest możliwość dobierania prezentów do osobowości, na przykład koneserowi alkoholu może przydać się skrzynka na wina z akcesoriami lub zestaw drinkowy. Sportowiec powinien docenić praktyczny bidon lub profesjonalny strój do ćwiczeń. 

Hobby – najlepszy pomysł na prezent

Powiązanie prezentu z hobby osoby, którą chcesz obdarować, to sprawdzony sposób na trafiony upominek. Choć zainteresowania niektórych bywają nietypowe, dłuższa chwila refleksji wystarczy, by znaleźć dla nich odpowiedni gadżet. Pomysł na prezent nie musi być oczywisty. Zapalonej podróżniczce można kupić ścienną mapę podróży, która będzie ozdobą wnętrza i przypomni o wszystkich wyjazdach. Fanowi militariów powinien spodobać się solidny i praktyczny multitool. Wiele osobom można zapewnić wyjątkowe przeżycie, podarowując im zamiast konkretnego przedmiotu wejście na ściankę wspinaczkową czy też profesjonalną lekcję gotowania. 

Coś niepowtarzalnego – prezent spersonalizowany

Pomysłu na prezent można szukać również we własnych doświadczeniach. Często na długo zapamiętujesz upominek, który był niepowtarzalny i przygotowany specjalnie dla nas. Prezenty spersonalizowane to strzał w dziesiątkę, a ich rodzaj zależy właściwie wyłącznie od twojej fantazji. Niezależnie od okazji i kwoty, jaką chcesz przeznaczyć na prezent, każdemu prezentowi można nadać trochę bardziej oryginalny charakter. Często wykorzystywana metoda personalizowania prezentów to grawerowanie. Grawer może pojawić się na prezentach eleganckich (np. portfelu czy piórze), ale też tych nieco bardziej zabawnych (takich jak oprawione w ramę okładka gazety lub plakat ze zdjęciem obdarowywanej osoby). Spersonalizowane są też wszystkie upominki, w których wprost wyrażamy swoje uczucia, takie jak pięknie zapakowane karteczki z osobistymi wyznaniami. Przykłady innych spersonalizowanych prezentów dobrych na różne okazje znajdziesz w artykule pt. „Pomysł na prezent – niestandardowe propozycje prezentów, dzięki którym zerwiesz z rutyną”. 

Nawet szybki przegląd inspiracji prezentowych w Internecie może pomóc przy wyborze upominku. A jeśli połączysz go z hobby osoby obdarowanej i dodasz od siebie coś niepowtarzalnego, twój podarek zostanie zapamiętany na długo!
 


.......................... Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 2 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.24146294593811