Niedziela, 5.07.2020, Imieniny: Karolina, Antoni, Filomena
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

W mieszkaniu podejrzanego policjanci znaleźli 3 kg narkotyków

20.11.2019, 13:20:00 Rozmiar tekstu: A A A
W mieszkaniu podejrzanego policjanci znaleźli 3 kg narkotyków
Policjanci z Elbląga zatrzymali 30-latka pod zarzutem posiadania znacznych ilości narkotyków. W jego mieszkaniu funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie 3 kg amfetaminy i marihuany. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności. Policja nie wyklucza kolejnych zatrzymań.
 

30-latek został zatrzymany 14 listopada br. na terenie Elbląga. W mieszkaniu, które wynajmował przy ulicy Giermków, policjanci znaleźli 1,7 kg marihuany i 1,3 kg amfetaminy oraz dwie wagi elektroniczne. Dodatkowo jest podejrzany o włamanie do samochodu dostawczego przy ulicy Browarnej i kradzież z niego kuchennej płyty indukcyjnej o wartości 1 300 zł oraz telewizora o wartości 6 000 zł. Wyposażenie kuchni zostało zabezpieczone w jednym z lombardów.  


Cały czas trwają czynności w tej sprawie. Sąd Rejonowy w Elblągu aresztował mężczyznę na trzy miesiące. Śledczy wyjaśniają charakter podejrzanego w sprawie, która może mieć wiele wątków. Policjanci nie wykluczają kolejnych zatrzymań. Mężczyzna nie był wcześniej karany. Grozi mu nawet 10 lat pozbawienia wolności.


Jakub Sawicki, zespół prasowy KMP Elbląg

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (3)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +1
  ~ Bob Marley
  Środa, 20.11

  Te bryły haszu wyglądają cudownie

 2. 2
  --1
  ~ mieszkaniec
  Czwartek, 21.11

  Obecnie policja ma nosa .Duże brawa dla tych policjantów ,no i nagroda od społeczeństwa nie mówiąc o awansach od władz .

 3. 3
  +1
  ~ Po co to.
  Czwartek, 21.11

  E tam zaraz nagroda. W Koninie policjant zastrzelił uciekającego przed wylegitymowaniem dilera narkotykowego, który zresztą rozprowadzał narkotyki wśród nieletnich to w nagrodę miejscowa społeczność potraktowała policjanta jak mordercę, a jego kolegów ćwiczy na ulicach w ramach protestów. Te "spontaniczne" tłumy zbulwersowanych świadczą, że w naszym kraju diler narkotykowy to porządny handlowiec, a walka z przestępczością narkotykową to niepotrzebne działanie.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.