Czwartek, 28.05.2020, Imieniny: Augustyn, Jaromir, Wilhelm
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Bony za zakupy w Ogrodach

21.11.2019, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Bony za zakupy w Ogrodach

24 listopada w centrum handlowym Ogrody w Elblągu odbędzie się kolejne wydanie comiesięcznej akcji „Bony za paragony”. To stałe wydarzenie odbywające się w centrum w każdą ostatnią, czyli handlową, niedzielę miesiąca. W listopadzie akcji towarzyszyć będzie męskie wydanie „Pogotowia modowego”, czyli zakupów ze stylistką. 

Bony za paragony

W najbliższą niedzielę handlową klienci Ogrodów będą mieli szansę zdobyć 500 bonów do sklepów: Big Star, Triumph, Yves Rocher, Wojas, Lavard, Swiss, Subway, Go sport, Jubirex, każdy na kwotę 20 zł. Aby otrzymać bon, należy w niedzielę 24 listopada w godz. 11:00-19:00 w punkcie promocyjnym (obok salonu Rossmann) okazać paragony za zakupy według następujących zasad:
 

  • Zrób zakupy za 100 zł (wszystkie sklepy poza hipermarketem Carrefour i stoiskami pasażowymi) – otrzymasz jeden bon.
     
  • Zrób zakupy za 200 zł (z wyłączeniem stoisk pasażowych). Jeden paragon może pochodzić z hipermarketu Carrefour, ale nie może przekraczać kwoty 100 zł – otrzymasz dwa bony.
     
  • Zrób zakupy za 300 zł (z wyłączeniem stoisk pasażowych). Jeden paragon może pochodzić z hipermarketu Carrefour, ale nie może przekraczać kwoty 100 zł brutto – otrzymasz trzy bony.


Zakupy powinny być udokumentowane na maksymalnie dwóch paragonach. Można je zrealizować w terminie od 24 listopada do 14 grudnia br. Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.centrumogrody.pl.

Pogotowie modowe

Również w niedzielę, 24 listopada, na klientów Ogrodów będzie czekać stylistka Ana Pelicana, która w godz. 13:00-17:00 udzieli bezpłatnych porad modowych. Panowie, którzy chcą dobrać odpowiednią odzież i styl dla siebie, mogą skorzystać z pomocy profesjonalistki. Tym razem Anę Pelicanę będzie można spotkać w salonach: Giacomo Conti i Bytom. 

Informacje o wydarzeniach w Centrum Handlowym Ogrody można znaleźć również na stronie www.centrumogrody.pl.

O Centrum Handlowym Ogrody
Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy, powstały w 2002 roku, kompleks handlowo-usługowy w Elblągu, którego rozbudowa zakończyła się w 2015 roku. Obecnie Ogrody to największa i najbardziej nowoczesna galeria handlowa w regionie, o świetnej lokalizacji dogodnej dla klientów z całego województwa warmińsko-mazurskiego. Powierzchnia użytkowa galerii to 42 tys. mkw., mieści 110 lokali handlowo-usługowych i restauracje na dwóch poziomach, kompleks kinowy, nowoczesny koncept fitness oraz trzypoziomowy parking. Wśród najemców Centrum znajdują się między innymi: Carrefour, Multikino, Just GYM, H&M, So! Coffee, KFC, McDonald’s, Media Markt, TK MAXX, RTV Euro AGD, Mango, Empik, CCC, Go Sport, Douglas, Smyk, 5.10.15, Hebe, Rossmann. Galerią zarządza CBRE. Właścicielem i inwestorem obiektu jest CPI Property Group Poland.

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.