Czwartek, 4.06.2020, Imieniny: Helga, Karol, Franciszek
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

1000 bonów na zakupy w Ogrodach

23.10.2019, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
1000 bonów na zakupy w Ogrodach


27 października w centrum handlowym Ogrody w Elblągu odbędzie się specjalna edycja akcji „Bony za paragony”. To stałe wydarzenie w centrum odbywające się w każdą ostatnią, czyli handlową, niedzielę miesiąca. Tym razem na klientów będzie czekać aż 1000 bonów do wydania na zakupy. Dodatkowo będzie można skorzystać z bezpłatnych porad stylistki oraz zarejestrować się na VI Bieg Niepodległości. 


Bony za paragony

W najbliższą niedzielę handlową klienci Ogrodów będą mieli szansę zdobyć aż 1000 bonów do wybranych sklepów, każdy na kwotę 20 zł. Aby otrzymać bon, należy w niedzielę 27 października w godz. 11:00-19:00 w punkcie promocyjnym (obok salonu Rossmann) okazać paragony za zakupy według następujących zasad:

  • Zrób zakupy za 100 zł (wszystkie sklepy poza hipermarketem Carrefour i stoiskami pasażowymi) – otrzymasz jeden bon.
     
  • Zrób zakupy za 200 zł (z wyłączeniem stoisk pasażowych). Jeden paragon może pochodzić z hipermarketu Carrefour, ale nie może przekraczać kwoty 100 zł – otrzymasz dwa bony.
     
  • Zrób zakupy za 300 zł (z wyłączeniem stoisk pasażowych). Jeden paragon może pochodzić z hipermarketu Carrefour, ale nie może przekraczać kwoty 100 zł brutto – otrzymasz trzy bony.
     

Zakupy powinny być udokumentowane na maksymalnie dwóch paragonach. Regulamin akcji dostępny jest na stronie www.centrumogrody.pl.

Pogotowie modowe

Również w niedzielę, 27 października, na klientów Ogrodów będzie czekać stylistka Ana Pelicana, która w godz. 13:00-17:00 udzieli bezpłatnych porad modowych. Wszystkie osoby, które chciałyby odświeżyć swoją garderobę lub odkryć swój styl, mogą skorzystać z pomocy profesjonalistki. Tym razem Anę Pelicanę będzie można spotkać w salonach: Diverse Woman (poziom 0) i Marilyn (poziom 0).

W tę samą niedzielę będzie można także zarejestrować się na VI Bieg Niepodległości, którego Ogrody są sponsorem głównym. Ponadto w godz. 14.00-18.00 będzie można zasięgnąć porad trenerów Just GYM Ogrody Elbląg, a także obejrzeć pokazy fitness oraz zumby. 

Informacje o wydarzeniach w Centrum Handlowym Ogrody można znaleźć również na stronie www.centrumogrody.pl.


O Centrum Handlowym Ogrody:

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy, powstały w 2002 roku, kompleks handlowo-usługowy w Elblągu, którego rozbudowa zakończyła się w 2015 roku. Obecnie Ogrody to największa i najbardziej nowoczesna galeria handlowa w regionie, o świetnej lokalizacji dogodnej dla klientów z całego województwa warmińsko-mazurskiego. Powierzchnia użytkowa galerii to 42 tys. mkw., mieści 110 lokali handlowo-usługowych i restauracje na dwóch poziomach, kompleks kinowy, nowoczesny koncept fitness oraz trzypoziomowy parking. Wśród najemców Centrum znajdują się między innymi: Carrefour, Multikino, Just GYM, H&M, So! Coffee, KFC, McDonald’s, Media Markt, TK MAXX, RTV Euro AGD, Mango, Empik, CCC, Go Sport, Douglas, Smyk, 5.10.15, Hebe, Rossmann. Galerią zarządza CBRE. Właścicielem i inwestorem obiektu jest CPI Property Group Poland.

CPI Property Group (CPI PG) jest wiodącą firmą w sektorze nieruchomości komercyjnych i hotelowych w Europie Środkowo-Wschodniej i Niemczech, koncentruje swoją działalność na długoterminowych inwestycjach i wynajmie nieruchomości. Należy do wąskiego grona firm w regionie posiadających rating inwestycyjny. Moody’s przyznał spółce rating Baa2, a Standard&Poor’s: BBB.

CPI PG jest największym właścicielem powierzchni handlowych w Czechach oraz powierzchni biurowych w Berlinie. Siedziba CPI PG znajduje się w Luksemburgu, a akcje firmy są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych we Frankfurcie. Grupa działa w sektorze nieruchomości biurowych, handlowych, mieszkaniowych i hotelowych, dysponuje aktywami o łącznej wartości ponad 7,5 miliarda euro.

W Polsce CPI Property Group działa od 2013 roku. Jest właścicielem i aktywnie zarządza piętnastoma nieruchomościami z sektora biurowego, handlowego i hotelowego. Obecnie inwestycje spółki są zlokalizowane w Warszawie, Elblągu, Zamościu, Tarnowie, Radomiu i Zgorzelcu. Spółka planuje dalsze zaangażowanie na polskim rynku poprzez zakup i inwestowanie w wybrane nieruchomości w najlepszych lokalizacjach największych polskich miast.


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.