Piątek, 5.06.2020, Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

RESTAURACJA ZMYSŁY, NOWE OTWARCIE

07.10.2019, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
RESTAURACJA ZMYSŁY, NOWE OTWARCIE
Jest teraz w Elblągu takie miejsce, w którym energia gra główną role, w pełnym uśmiechu kulinarnym "filmie", a scenografią są przytulne i ciepłe sale przyjaznej i eleganckiej kamienicy. Chodzi nam o Restaurację "Zmysły", w której życie rozkwita na nowo, a atmosfera i jakość wydawanych potraw poruszą zmysły Twoje, Twoich przyjaciół i Twojej drugiej połówki np. na romantycznej kolacji we dwoje.
 
Co się stało w Zmysłach?
 
Sercem restauracji jest oczywiście kuchnia. Tej jesieni pojawił tam się Antoni Mazurek, szef kuchni od Magdy Gessler, który od lat jeździ po świecie by zdobywać nowe pomysły na tworzenie wykwintnych dań dla Ciebie i Twojej rodziny.
 
Ostatnie lata były jego wielką podróżą po kilkudziesięciu Państwach, o których opowiada w dwóch słowach: Coś pięknego.
Antoni był odpowiedzialny za prywatne kolacje dla wielu gwiazd polskiego showbiznesu oraz za tworzenie kart do wielu dobrych restauracji w Polsce i za granicą.
 
Uśmiech na twarzy i dobra energia spowodowały, że restauracja przy ulicy Rybackiej rozkwita w oczach a zadowolenie gości widać "gołym okiem". Mało tego, sprowadził on Agnieszkę Herman, również szefa kuchni od Pani Magdy, która specjalnie z Londynu przyleciała by ugotować dla Państwa pyszne potrawy i zaopiekować się tym pięknym miejscem wraz z resztą tej radosnej drużyny.
 
Jaką kuchnię serwują "Zmysły?
 
"Nie chcieliśmy za daleko odbiegać od tradycji, wiele dań robimy w sposób, jakiego używały nasze babcie.
 
Można zjeść u nas tatar wołowy czy golonkę faszerowaną leśnymi grzybami, także nawet zagorzały ’tradycjonalista’ znajdzie coś dla siebie" śmieje się Antoni.
 
"..Oprócz tego, oczywiście, mocno wyczuwalne są wpływy innych kultur i przepisów przywiezionych z dalekich podróży. Z naszej kuchni czuć zapachy sycylijskich plaż, kambodżańskich tropików czy kaukazkich śniegów, wymieszanych z kuchnią Warmi, podanych i przygotowywanych prosto z serca" opowiada szef kuchni restauracji "Zmysły".
 
Co dzieje się w Zmysłach 10.10.2019 ?
 
"Wraz z całą załogą, przygotujemy dla Państwa kolację z naszej nowej karty jesiennej w cenie promocyjnej 70% oraz krótki pokaz "live cooking" po kolacji.
 
„Mamy nadzieję, że rozgrzejemy Wasze kubki smakowe oraz przekażemy naszą dobrą energię na chłodniejsze jesienne dni..." mówi Agnieszka, uśmiechając się szczerym uśmiechem.

10 października w Zmysłach na żywo między 18.00 - 21.00 wystąpi Jakub Przyborowski - Absolwent Państwowej szkoły muzycznej im Kazimierza Wiłkomirskiego w Elblągu oraz student 3 roku Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego w Bydgoszczy.

Otwarcie poprowadzi Rafał Zemke.


Możliwość rezerwacji stolików pod numerem 662 353 888! Ilość miejsc jest ograniczona!
 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 9 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.