Piątek, 5.06.2020, Imieniny: Kira, Bonifacy, Waleria
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Weekend z rabatami w Ogrodach

25.09.2019, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Weekend z rabatami w Ogrodach

Ostatni weekend września to doskonała okazja, żeby zrobić tańsze zakupy w centrum handlowym Ogrody. Na klientów czeka mnóstwo rabatów w ramach akcji Stylowe Zakupy, a w niedzielę handlową 29 września będzie można odbierać bony na zakupy oraz skorzystać z bezpłatnych porad stylistki.

W tym tygodniu weekend zacznie się już w piątek! Od 27 do 29 września będzie trwała ogólnopolska akcja Stylowe Zakupy. Sklepy przygotowują z tej okazji duże zniżki, a także oferty specjalne oraz prezenty do zrobionych zakupów. Informacje o zniżkach znajdują się w magazynach „Twój Styl” nr 10/2019 (w cenie 7,99 zł) oraz „Show” nr 19/2019 (w cenie 2,39 zł). Oferty specjalne obejmują najnowszą kolekcję jesień-zima 2019, a także kosmetyki, akcesoria wnętrzarskie, dodatki i wiele innych.

Przy zakupach warto pamiętać o usłudze click&collect dostępnej w ponad 30 sklepach centrum handlowego Ogrody. Usługa jest bezpłatna i polega na zakupach w sklepie internetowym z odbiorem osobistym w galerii. Więcej informacji na stronie:

https://centrumogrody.plclickandcollect/

W jedyną niedzielę handlową w tym miesiącu – 29 września – w Ogrodach odbędą się comiesięczne akcje specjalne dla klientów pod wspólnym hasłem DZIEJE SIĘ!

Bony za paragony to akcja, podczas której klienci Ogrodów będą mogli zdobyć bony kwotowe o wartości 20 zł za swoje zakupy. Wystarczy w godz. 11.00-19.00 na stoisku promocyjnym okazać paragony na kwotę minimum 100 zł w sklepach poza hipermarketem Carrefour lub za minimum 200 zł, gdzie wydatki w hipermarkecie Carrefour to kwota maksymalnie 100 zł. Jedna osoba może odebrać nie więcej niż trzy bony. Łącznie przygotowano aż 500 bonów! Regulamin promocji będzie dostępny w punkcie promocyjnym w dniu akcji oraz na stronie internetowej centrum.

Z kolei w godz. 13:00-17:00 odbędzie się Pogotowie modowe. Profesjonalna stylistka udzieli bezpłatnych porad modowych w sklepach Kubenz i Vistula. Usługa jest bezpłatna.

Pełną listę zniżek przygotowanych przez sklepy oraz informacje o wydarzeniach w centrum handlowym Ogrody można znaleźć na stronie www.centrumogrody.pl.
 

O Centrum Handlowym Ogrody
Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy, powstały w 2002 roku, kompleks handlowo-usługowy w Elblągu, którego rozbudowa zakończyła się w 2015 roku. Obecnie Ogrody to największa i najbardziej nowoczesna galeria handlowa w regionie, o świetnej lokalizacji dogodnej dla klientów z całego województwa warmińsko-mazurskiego. Powierzchnia użytkowa galerii to 42 tys. mkw., mieści 110 lokali handlowo-usługowych i restauracje na dwóch poziomach, kompleks kinowy, nowoczesny koncept fitness oraz trzypoziomowy parking. Wśród najemców Centrum znajdują się między innymi: Carrefour, Multikino, Just GYM, H&M, So! Coffee, KFC, McDonald’s, Media Markt, TK MAXX, RTV Euro AGD, Mango, Empik, CCC, Go Sport, Douglas, Smyk, 5.10.15, Hebe, Rossmann. Galerią zarządza CBRE. Właścicielem i inwestorem obiektu jest CPI Property Group Poland.


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.