Niedziela, 14.07.2024, Imieniny: Stella, Bonawentura, Marcelin
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Wyjątkowy koncert Lady Pank w Elblągu - wygraj zaproszenie

25.09.2019, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wyjątkowy koncert Lady Pank w Elblągu - wygraj zaproszenie

Legendarny polski zespół rockowy założony w 1981 roku przez Jana Borysewicza, jednego z najbardziej cenionych polskich kompozytorów i gitarzystów. Wraz z wokalistą Januszem Panasewiczem stanowią trzon grupy, która już od 37 lat króluje na polskiej scenie muzycznej. 


Przeboje: "Mniej niż zero", "Kryzysowa narzeczona", "Tańcz głupia, tańcz", "Mała lady punk", "Zamki na piasku", "Zawsze tam, gdzie ty", "Sztuka latania", "Fabryka małp", "Wciąż bardziej obcy", "Vademecum skauta", "Zostawcie titanica", "Marchewkowe pole", "Tacy sami", "Na co komu dziś", "7-me niebo nienawiści", "Młode orły", "Strach się bać" Czy "Stacja warszawa" Na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już kilka pokoleń słuchaczy. 

 
Podczas 37-letniej działalności zespół wydał ponad 20 płyt, które pobiły wszelkie rekordy popularności czyniąc Lady Pank jedną z największych legend polskiego rocka. W 2018 roku ukazał się album "LP1" czyli pierwsza, kultowa płyta nagrana na nowo z gośćmi, m.in. Katarzyną Nosowską, Kasią Kowalską, Maciejem Maleńczukiem, Arturem Rojkiem czy Tomkiem Organkiem. Lady Pank jest pierwszym polskim zespołem, który posiada własne oficjalne internetowe radio "RMF Lady Pank" dostępne w serwisie internetowym rmfon.pl. Koncerty Lady Pank to 1,5-godzinne show, złożone z przebojów znanych wszystkim od blisko czterech dekad. www.lady-pank.com


-  Bilety dostępne są w kasie Hali Sportowo-Widowiskowej, al. Grunwaldzka 135 oraz na portalach www.ebilet.pl i www.eventim.pl
 

KONKURS

Jeśli chcesz wygrać jedno podwójne zaproszenie na  Koncert  Lady Pank  wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „ Lady Pank" Zgłoszenia przyjmujemy do 02.10.2019, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefoniczną 02.10.2019, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
 ---------------------------------------   ARTYKUŁ SPONSOROWANY   ---------------------------------------


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 1 )


Komentarze do artykułu (0)

Dodaj nowy komentarz

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

  1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
  2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
  3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
  4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
  5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
  6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
  7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.2850470542908