Poniedziałek, 24.02.2020, Imieniny: Romana, Izabela, Damian
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Większa oferta dla rodzin w Ogrodach

02.09.2019, 10:13:43 Rozmiar tekstu: A A A
Większa oferta dla rodzin w Ogrodach

Pod koniec sierpnia w centrum handlowym Ogrody otworzył się salon 5.10.15 – popularny sklep z ubraniami dla dzieci od urodzenia do 12 lat. Tym samym Ogrody stały się miejscem z jeszcze bardziej atrakcyjną ofertą dla rodzin.

– W Ogrodach stawiamy na rodziny z dziećmi – ma to odzwierciedlenie w organizowanych przez nas wydarzeniach, ofercie gastronomicznej i rozrywkowej oraz oczywiście zakupowej – mówi Agnieszka Muż, Senior Asset Manager CPI Property Group, właściciela Ogrodów.

Sklep 5.10.15 to kolejny lokal w Ogrodach z pełną ofertą ubraniową dla dzieci. Można tu kupić odzież dla niemowlaków, małych dzieci i młodzieży, a także zabawki, akcesoria szkolne i dodatki. Podobną ofertę w Ogrodach mają sklepy Smyk i Coccodrillo – marki skupione na potrzebach najmłodszych klientów.

Atrakcyjne produkty dla rodzin i dzieci mają również sklepy: Pepco, TK MAXX, Empik czy hipermarket Carrefour.

– W Ogrodach nie brakuje też rozrywki dla dzieci i tym samym odpoczynku dla rodziców. Dużą popularnością cieszą się nasza sala zabaw Kinderplaneta oraz salon gier Fun Park. W ofercie gastronomicznej mamy kilka kawiarni, w których rodziny chętnie korzystają z oferty deserowej – mówi Sandra Gieda, marketing manager galerii.

Centrum handlowe Ogrody jest w trakcie przebudowy, która ma podnieść komfort klientów w różnych obszarach. Szczególnie skorzystają z tego rodziny z dziećmi, dla których zaplanowany jest szereg udogodnień. Przy ścianie dekoracyjnej na parterze powstanie strefa zabawy dla maluchów i odpoczynku dla opiekunów, natomiast w powiększonej strefie restauracyjnej pojawi się kącik zabaw oraz specjalne miejsce do przygotowywania posiłków dla małych dzieci.


www.centrumogrody.pl

  

................................................Artykuł płatny................................................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.