Sobota, 23.10.2021, Imieniny: Marleny, Edwarda, Seweryna
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Wejdź z nami do Krainy Musicali

12.06.2019, 15:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Wejdź z nami do Krainy Musicali

Dopiero co wrócili z workiem nagród z największego dziecięcego festiwalu w Europie, ale nie czas jeszcze dla nich na odpoczynek. Już 19 czerwca o godzinie 19:00 na Dużej Scenie Teatru im. Aleksandra Serwruka w Elblągu odbędzie się koncert wychowanków Studia Artystycznego Katarzyny Panicz. 

Szalone i Szalone Małolaty po 8 miesiącach intensywnej pracy zaprezentują się elbląskiej publiczności w utworach ze znanych polskich i światowych musicali, piosenkach z największych hitów Disneya, a także w tych nagrodzonych na prestiżowych festiwalach, między innymi na tegorocznym Dziecięcym Festiwalu Piosenki i Tańca w Koninie. 

W krainie musicali zabrzmią dzieła z tak znanych tytułów jak Koty, Hair, The Greatest Showman, Metro, Piotruś Pan, Chłopi, a także Disney’owskiej Vaiany, czy Anastazji. Mali artyści zarażą Was swoją radością i entuzjazmem i pokażą, że śpiewanie to przede wszystkim niesamowita radość i zabawa.

Interpretacje popularnych hitów, które proponuje reżyserka koncertu- Maja Panicz- mają zarówno wzruszać jak i bawić, a niejednokrotnie także skłaniać do refleksji. O jakiści koncertu ma stanowić przede wszystkim znakomite przygotowanie wokalne, którego techniki oraz emisji od lat z ogromnym, wielokrotnie docenianym powodzeniem naucza kierownik Studia Artystycznego- Pani Katarzyna Panicz. Za choreografię odpowiada Marta Brozdowska, a nad ruchem scenicznym pieczę objęła reżyserka przedsięwzięcia. 

Więc jeżeli kochacie muzykę i macie ochotę wybrać się na interesujący koncert- 19 czerwca powinien być dla Was pozycją obowiązkową. 

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (1)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  --2
  ~ kreciol
  Czwartek, 13.06

  to to jest studio paniczowej czy szalone małolaty? b z tego co wiem to się chyba poprztykali? zbyt duże ego było?

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.