Czwartek, 3.12.2020, Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Coaching oraz warsztaty rozwojowe w Elblągu - skorzystaj z oferty firmy JOST

29.05.2019, 09:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Coaching oraz warsztaty rozwojowe w Elblągu - skorzystaj z oferty firmy JOST

Dzisiejszy świat oferuje nam ciągłe nowinki. Można powiedzieć, że zmiana goni zmianę. Wychodzenie ze strefy komfortu pomału staje się codziennością. Naszą biologiczną reakcją na to, co nieznane jest strach.

Sposobem na pokonanie go jest zyskanie świadomości.  Poszukiwanie informacji, zdobycie wiedzy na dany temat, poznanie punktów widzenia innych osób. Gdy nieznane zostaje poznane, a nowe oswojone i zaprzyjaźnione z nami – strach znika. W tym ważnym procesie silnym wsparciem może być dla Ciebie coach. 
 

Dla kogo coaching jest dobrym wyborem?
Jeśli zastanawiasz się czy coaching jest dla Ciebie, odpowiedz sobie na poniższe pytania
 

1. Czy borykasz się z problemami, które chcesz rozwiązać?
2. Czy stoisz przed perspektywą ważnych zmian?
3. Czy czujesz, że możesz mieć od życia więcej?
4. Czy pragniesz zmiany w swoim życiu, ale jeszcze nie wiesz co dokładnie chcesz zmienić?
5. Czy wiesz co jest Twoim celem, ale nie wiesz jak go osiągnąć?
Jeśli na którekolwiek z powyższych pytań odpowiedziałaś /odpowiedziałeś twierdząco – właśnie Tobie coaching pomoże najbardziej. W Elblągu na sesje coachingowe możesz umówić się do Joanny Strzyżewskiej z firmy JOST.
 

Na czym polega proces coachingowy?
 

Celem procesu coachingowego jest zmiana, która poprawi jakość Twojego życia. Coach jest osobą, która za Tobą podąża motywując, inspirując i wspierając w wyborach. Może pomóc w określeniu miejsca, do którego warto dojść, ale nie radzi, nie poucza, nie sugeruje i nie daje gotowych rozwiązań. Sama/sam wymyślisz rozwiązania i podejmiesz właściwe decyzje, bazując na swoich zasobach, z których być może dotąd nie korzystałaś/nie korzystałeś. Coach widzi Twój potencjał i pomaga z niego czerpać, abyś dotarła/dotarł tam, gdzie pragniesz być -  wyjaśnia Joanna Strzyżewska, coach z Elbląga
 

W trakcie procesu razem ustalimy priorytety według tego, czego pragniesz najbardziej i co byłoby najlepszym rozwiązaniem. Następnie z moją pomocą określisz swój cel i krok po kroku zaplanujesz działania. Po drodze będziesz odkrywać swoje zasoby, a także najgłębsze wartości i potrzeby. Uświadomisz też sobie własne ograniczenia i nauczysz się nad nimi panować. Rozwiniesz umiejętność podejmowania decyzji, wzmocnisz swoje zaangażowanie i motywację, by na koniec dotrzeć tam, gdzie pragniesz być. - dodaje Joanna Strzyżewska
 

Joanna Strzyżewska zaprasza
Jeżeli to, co tutaj przeczytałaś zainteresowało Cię, poruszyło, nawiązuje do Twoich doświadczeń i wyzwań – napisz lub zadzwoń umów się sesję coachingową, na której posłucham Cię z uważnością oraz pomogę Ci wybrać, najkorzystniejszy dla Ciebie rodzaj sesji coachingowych lub warsztat rozwojowy. Jestem po to, aby Ci pomóc!

JOST Joanna Strzyżewska
https://www.facebook.com/jostcompany/
tel. 697 144 507


Publikacja w ramach świadczenia usług specjalistycznych związanych z promocją na rzecz przedsiębiorstw inkubowanych  - projekt „Startup House III – Inkubacja przedsiębiorstw w Elblągu". 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 4

%50.0 %50.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2020 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.20553302764893