Piątek, 20.09.2019, Imieniny: Konstancja, January
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Start sezonu rowerowego w Ogrodach

14.05.2019, 15:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
 Start sezonu rowerowego w Ogrodach

W najbliższą sobotę – 18 maja – w Ogrodach oficjalnie wystartuje sezon rowerowy. Galeria zaprasza klientów do skorzystania z bezpłatnego serwisu rowerowego, porad ekspertów, a także wzięcia udziału w rowerowej rywalizacji z nagrodami. Odbędzie się też akcja z prezentami za zakupy i konkurs rowerowy.

„Ogrody na rowery” to wiosenna akcja, która ma zachęcić elblążan do rozpoczęcia sezonu rowerowego. Pierwsze aktywności rozpoczną się już w czwartek 16 maja – wtedy wystartuje akcja, w której będzie można otrzymać rowerowy gadżet za zakupy w Ogrodach. Wystarczy okazać paragon na kwotę 50 zł i odebrać odblask. Dodatkowo każdy, kto weźmie udział w akcji, może zostać uczestnikiem konkursu, w którym do wygrania są rowery górskie dla całej rodziny. Pytanie konkursowe to: „Dlaczego to Twoja rodzina powinna wygrać rowery?”.

Punktem kulminacyjnym akcji będą sobotnie aktywności. 18 maja w godz. 11.00-19.00 na klientów Ogrodów, przy wejściu od ul. Żyrardowskiej, będą czekać eksperci ze sklepu Go Sport oraz klubu fitness Just GYM. Każdy będzie mógł tego dnia skorzystać z bezpłatnego serwisu rowerowego, porad dotyczących sprzętu oraz doboru odpowiedniego roweru zgodnie ze swoimi potrzebami.

Przygotowana zostanie też rywalizacja na rowerach stacjonarnych w dwóch konkurencjach: na czas i na dystans. Każdy uczestnik konkursu otrzyma bezpłatne wejście na siłownię Just GYM oraz upominek. Dwie osoby z najlepszymi wynikami w każdej z konkurencji otrzymają karnety tygodniowe. Odbędzie się też losowanie nagrody niespodzianki.

www.centrumogrody.pl
 

O Centrum Handlowym Ogrody:
 

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy, powstały w 2002 roku, kompleks handlowo-usługowy w Elblągu, którego rozbudowa zakończyła się w 2015 roku. Obecnie Ogrody to największa i najbardziej nowoczesna galeria handlowa w regionie, o powierzchni użytkowej 42 tys. mkw, ze 110 lokalami handlowo-usługowymi i restauracjami na dwóch poziomach, kompleksem kinowym, nowoczesnym konceptem fitness oraz trzypoziomowym parkingiem. Wśród najemców Centrum znajdują się między innymi: Carrefour, Multikino, Just GYM, H&M, KFC, McDonald’s, Media Markt, TK MAXX, Euro RTV AGD, Mango, Empik, CCC, Go Sport, Douglas, Smyk, Hebe, Rossmann. Inwestorem obiektu jest CPI Property Group Poland. Galerią zarządza CBRE.

................................................Artykuł płatny................................................

Oceń tekst:

Ocen: 6

%50.0 %50.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.