Sobota, 24.08.2019, Imieniny: Róza, Apolinary, Filip
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Jak zaoszczędzić na majówkę

26.04.2019, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Jak zaoszczędzić na majówkę

Zbliża się długi, majowy weekend. To okres, kiedy planujemy prace w ogrodzie, remont mieszkania. Prawie zawsze oznacza to czekające nas duże wydatki. Mrówka Mak-Chemia przy ulicy Panieńskiej na tę okazję przygotowała specjalną, weekendową ofertę, która pomoże nam zaoszczędzić i to aż równowartość podatku VAT.
 

Wzorem ubiegłych lat, w najbliższą sobotę i niedzielę (28 i 29 kwietnia), dokonamy zakupów z dużymi rabatami. Prawie wszystkie produkty znajdujące się na terenie sklepu będą tańsze o wartość odpowiadającą wartości VAT. Dlaczego prawie? Bo promocja nie dotyczy produktów znajdujących się w majowej gazetce promocyjnej (dostępna na stronie

www.makchemia.pl/oferta/gazetka_promocyjna) lub oznaczonych na półkach sklepowych pomarańczową etykietą. Będą miały one specjalną, jeszcze bardziej atrakcyjną cenę. Hitem będzie możliwość zakupu farby Dulux Absolute White 3 l lub impregnatu Drewnochron Extra 0,75 l za 1,00 zł. Wystarczy wydać 200,00 zł na inne produkty. Oczywiście aż do wyczerpania ich stanów magazynowych.

Podczas tego weekendu sobota będzie dniem wyjątkowym. Można przyjechać wraz z całą rodziną. Animatorzy zajmą się twoim dzieckiem - będzie malowanie twarzy, tworzenie zwierzaków z balonów, wesołe zabawy. Ty otrzymasz profesjonalną pomoc kompetentnych pracowników chętnie doradzających w prawidłowym wyborze zakupu.

Przy płaceniu za zakupy w kasie otrzymasz kupon, który wystarczy wypełnić i wrzucić do pojemnika w biurze obsługi klienta. Upoważnia on do wzięcia udziału w zabawie rozpoczynającej się o godzinie 8:00 i trwającej do godziny 18:00. W tym czasie system kasowy co godzinę wskaże zwycięski paragon, który zostanie nagrodzony bonusem w postaci sprzętu AGD oraz voucherów na pobyt dla 2 osób w zakopiańskim Domu Wczasowym "GRAŃ" z pakietem SPA.

To jedyny taki weekend, więc nie strać okazji na tanie, jak nie najtańsze zakupy. Następna okazja może być dopiero w przyszłym roku.


---

Mrówka Mak-Chemia
Elbląg, ul. Panieńska 17/18

godziny otwarcia: 
pon.-sob. 7:00-21:00, nd. handl. 9:00-19:00

www.makchemia.pl
www.facebook.com/makchemia

................................................Artykuł płatny................................................

Oceń tekst:

Ocen: 2

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2019 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.