Piątek, 19.07.2024, Imieniny: Alfred, Wincenty, Wlodzislaw
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Wiosna zaczyna się w Expo Mazury! - wygraj bilety na targi Twój Dom Twój Ogród

21.02.2019, 11:30:17 Rozmiar tekstu: A A A
Wiosna zaczyna się w Expo Mazury! - wygraj bilety na targi Twój Dom Twój Ogród
Ostródzkie centrum targowe jak co roku zaprasza na dwa wydarzenia dla wszystkich planujących remonty i renowacje czyli targi Twój Dom Twój Ogród oraz kiermasz ogrodniczy Zielona Arena. Oba w dniach 23-24 marca 2019.
 
To już czwarta edycja targów, które co roku przyciągają ok. 10 000 odwiedzających i niemal 150 wystawców. Również w tym roku przez dwa dni, na blisko 8 tys. m kw. powierzchni swoje produkty i usługi zaprezentują producenci, dystrybutorzy materiałów budowlanych, wykończeniowych, instalacyjnych, elementów wyposażenia wnętrz, pracownie projektowe, pośrednicy w obrocie nieruchomości oraz instytucje finansowe.

Tradycyjnie także na w czasie imprezy będzie można wziać udział w ciekawych prelekcjach i warsztatach takich jak np. warsztaty tworzenia ogrodów w szkle. Gościem Specjalnym tej edycji będzie Dariusz Wardziak znczyli Darek Stolarz znany m.in. z programów Dorota was urządzi czy Domowe rewolucje a od niedawna także z własnego programu Darek Solo. On również poprowadzi warsztaty a także spotka się z fanami.
 
Zielona Arena to już 11. odsłona znanego kiermaszu ogrodniczego. Tej wiosny także na zwiedzających czeka bogata oferta produktów, akcesoriów, narzędzi i maszyn ogrodniczych, małej architektury, krzewów i drzew owocowych, roślin, sadzonek, cebul kwiatowych oraz rękodzieło i żywność regionalna.
 
Wstęp na powyższe wydarzenia jest płatny: 7 zł przy zakupie online przed wydarzeniem (przez stronę www.expobilety.pl) i 10zł w dniu imprezy. Więcej informacji na stronach: www.targidomiogrod.pl, www.zielonaarena.pl.
 
 

....artyku sponsorowany....

 

 

Konkurs:
 

Jeśli chcesz wygrać 1 z 10 wejściówek na pierwszy dzień targów Twój Dom Twój Ogród oraz kiermasz ogrodniczy Zielona Arena  wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując „Twój Dom Twój Ogród”. Zgłoszenia przyjmujemy do 25.02.2019, do godziny 12:00. Zwycięzca o wygranej zostanie powiadomiony drogą mailową lub telefoniczną 25.02.2019, po godz. 12.00. O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.

 


Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Komentarze do artykułu (4)

Dodaj nowy komentarz

 1. 1
  +2
  ~ Zielono mi
  Czwartek, 21.02

  Wiosna zacznie się w kraju a potem w Elblągu

 2. 2
  +4
  ~ Zapytanie
  Czwartek, 21.02

  Prezydencie i radni w Elblągu ,dlaczego nie ma takiego centrum wystawienniczego w Elblągu. Elbląg cofa się patrząc np na Ostróde. Tam mają stadion lekkoatletyczny i pilkarski ekstra a Elbląg ruiny.

 3. 3
  +4
  ~ kolo
  Czwartek, 21.02

  Czytaj i ucz się panie włodarzu. Ostróda jest tak blisko.

 4. 4
  +3
  ~ Raty
  Czwartek, 21.02

  To juz Ostróda przegonila Elbląg ma centrum wystawiennicze. Tylko pomylka z tymi mazurami bo są od olsztyna w prawo.

Redakcja serwisu info.elblag.pl nie odpowiada za treść komentarzy i treści dostarczone przez firmy i osoby trzecie.
Jeśli chcesz z nami tworzyć serwis napisz do nas e-mail.


Regulamin komentowania artykułów w serwisie info.elblag.pl

W trosce o kulturę i wysoki poziom debaty w serwisie info.elblag.pl wprowadza się niniejszy Regulamin.

 1. Komentujący umieszczając treści sprzeczne z prawem musi liczyć się, że może ponieść odpowiedzialność karną lub cywilną.
 2. Komentarze dodawane przez czytelników służą prowadzeniu poważnej i merytorycznej dyskusji na temat zamieszczonych wiadomości oraz problemów z nimi związanych.
 3. Czytelnicy mogą umieszczać informacje i opinie niezwiązane z treścią artykułów dla istotnych powodów (np. poinformowanie innych czytelników o wydarzeniach).
 4. Zabrania się dodawania komentarzy: wulgarnych, obraźliwych, naruszających dobra osobiste osób trzecich lub zawierających treści zabronione przez prawo.
 5. Celem komentarzy nie jest prowadzenie jałowych sporów osobistych między czytelnikami.
 6. Wszystkie wpisy stojące w sprzeczności z powyższymi warunkami będą niezwłocznie kasowane w całości bądź w części.
 7. Redakcja interpretuje Regulamin i decyduje, które wpisy, komentarze (lub ich części) należy usunąć i dokona tego w możliwie jak najszybszym czasie.


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2024 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


1.7205219268799