Niedziela, 24.01.2021, Imieniny: Felicja, Rafal, Tymoteusz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Modowe powitanie jesieni w Ogrodach

26.09.2018, 12:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Modowe powitanie jesieni w Ogrodach

Kończą się letnie wyprzedaże, do sklepów trafiają jesienne kolekcje ubrań i dodatków. Aby uatrakcyjnić zakupy, CH Ogrody przygotowuje specjalne akcje promocyjne. W ostatni weekend września będzie można skorzystać z porad stylistki, otrzymać bony do wykorzystania w centrum oraz zdobyć kupony zniżkowe.

W każdą ostatnią handlową niedzielę miesiąca w CH Ogrody odbywają się akcje specjalne pod wspólnym szyldem „Dzieje się!”. Dzięki nim klienci centrum mają okazję zrobić tańsze zakupy i zaopatrzyć się w stu procentach trafione produkty.
Pogotowie modowe

To akcja przeznaczona dla osób, które potrzebują wsparcia w zakresie doboru ubrań i dodatków odpowiednich dla swojej sylwetki. W niedzielę 30 września na klientki centrum będzie czekać stylistka Ana Pelicana, która udzieli bezpłatnych porad modowych. Akcja zostanie przeprowadzona w salonach Greenpoint i Orsay (poziom 0) w godzinach 12:00-17:00. Nie obowiązują zapisy – z pomocy stylistki można skorzystać w dowolnym momencie.

Bony za paragony

Również w niedzielę 30 września, w godzinach 11:00-19:00, będzie można otrzymać bon na kwotę 20 zł do wykorzystania w wybranych sklepach CH Ogrody. Wystarczy zrobić tego dnia zakupy za minimum 100 zł w sklepach poza hipermarketem Carrefour lub za minimum 200 zł, gdzie wydatki w hipermarkecie Carrefour to kwota maksymalnie 100 zł. Jeden uczestnik akcji może otrzymać maksymalnie trzy bony. Do rozdania jest łącznie 500 bonów. Można je wykorzystać w dniach 1-20 października 2018 r. Regulamin promocji jest dostępny w punkcie promocyjnym dniu akcji oraz na stronie internetowej centrum.

Stylowe zakupy

Ci, którzy spóźnili się na letnie wyprzedaże, będą mieli szansę skorzystać z atrakcyjnych rabatów w ramach akcji „Stylowe zakupy”. Aby wziąć w niej udział, trzeba się zaopatrzyć we wrześniowe wydania magazynów „Twój Styl” i „Show”, gdzie znajdują się kupony zniżkowe do salonów znanych marek. Kupony można wykorzystać w dniach 28-30 września w wybranych sklepach znajdujących się w CH Ogrody. Lista sklepów, w których będą obowiązywać zniżki znajduje się na stronie internetowej centrum.
 

O Centrum Handlowym Ogrody:

Centrum Handlowe Ogrody to pierwszy, powstały w 2002 roku, kompleks handlowo-usługowy w Elblągu, którego rozbudowa zakończyła się w 2015 roku. Obecnie Ogrody to największa i najbardziej nowoczesna galeria handlowa w regionie, o powierzchni użytkowej 42 tys. mkw, ze 110 lokalami handlowo-usługowymi i restauracjami na dwóch poziomach, kompleksem kinowym, nowoczesnym konceptem fitness oraz trzypoziomowym parkingiem. Wśród najemców Centrum znajdują się między innymi: Carrefour, Multikino, Just GYM, H&M, KFC, McDonald’s, Media Markt, TK MAXX, Euro RTV AGD, Mango, Empik, CCC, Go Sport, Douglas, Smyk, Hebe, Rossmann. Inwestorem obiektu jest CPI Property Group Poland. Galerią zarządza Cushman & Wakefield.

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.20655798912048