Poniedziałek, 25.01.2021, Imieniny: Tatiana, Pawel, Milosz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Lepszej metody na odgrzybianie klimatyzacji nie ma!

04.07.2018, 08:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Lepszej metody na odgrzybianie klimatyzacji nie ma!

Męczy Cię nieprzyjemny zapach w samochodzie ? ZAPRASZAMY NA DEZYNFEKCJĘ KLIMATYZACJI!
Zadbaj o zdrowe i czyste powietrze w twoim aucie dzięki jedynej skutecznej metodzie na dezynfekcję klimatyzacji Contra Sept niemieckiej firmy TUNAP.


Przyjaznej również dla alergików co potwierdza zwycięstwo na najskuteczniejszy środek do czyszczenia klimatyzacji przeprowadzony przez Niemiecki Instytut ds. Astmy i Alergii (DAAB). Inne metody jedynie neutralizują brzydkie zapachy w pojeździe. Tyczy się to również najpopularniejszego ozonowania.

Nasza metoda zabija bakterie, drobnoustroje, pleśń i grzyby powstałe w układzie klimatyzacji, głównie na parowniku i jego okolicach.Proces czyszczenia odbywa się poprzez mycie parownika i jego obudowy bez demontażu, sondą pod ciśnieniem 10bar środkiem Contra Sept. Gwarantuje to zmycie wszystkich osadów, pleśni oraz dotarcie do wszystkich zakamarków by zabić bakterie. Ta metoda jest po prostu NAJLEPSZA!!!! 


Jakość czyszczenia klimy potwierdzona przez producentów samochodów


Wystarczy kilka cieplejszych dni, a nasza ręka odruchowo sięga w kierunku przycisku uruchamiającego klimatyzację. Chwilę później możemy przeżyć mocny szok: smród, jaki wydobędzie się z układu może być nie do zniesienia. Ale przecież to, co wdychamy, nie jest wyłącznie przykrym zapachem. To drobnoustroje i grzyby, które oddziaływają na nasz układ oddechowy i bliskich, którzy z nami podróżują. 
 

Dlatego tak ważne jest czyszczenie i dezynfekcja PAROWNIKA układu klimatyzacji. Technologia TUNAP została doceniona przez producentów samochodów: m.in. Daimler A.G. czy też Volkswagena. Z doświadczenia wiemy, że w niektórych modelach możemy znaleźć nawet specjalne otwory na to, aby właśnie w taki sposób zdezynfekować parownik. To znak, że producenci aut sami polecają właśnie taki system.


Jakim preparatem w grzyby i drobnoustroje?


Jak już wspomnieliśmy, nasza metoda czyszczenia polega na zastosowaniu odpowiedniego preparatu rozpylanego na parowniku pod ciśnieniem za pomocą specjalnego urządzenia. Preparat to Contra Sept 180, który ma dopuszczenie Państwowego Zakładu Higieny. W ofercie TUNAP znajdziemy również Aircon Logic 289(preparat do neutralizacji zapachów i odświeżania wnętrza pojazdu), który jest szczególnie skierowany dla osób z wrażliwym układem oddechowym. 


lle trwa procedura?


Procedura czyszczenia parownika (odgrzybiania) jest o wiele bardziej skomplikowana niż popularne ozonowanie. Dlaczego? To proste - musimy przede wszystkim do parownika się dostać, wprowadzić sprzęt i dokładnie wyczyścić (odkazić) preparatem. Zawsze sprawdzamy również filtr kabinowy (odpowiedzialny za przepuszczanie pyłów do wnętrza auta) i pozostałe elementy układu klimatyzacji. 


Nasza usługa jest kompleksowa - jej zastosowanie gwarantuje, że efekt czystości powietrza będzie się utrzymywał przynajmniej przez kilka miesięcy a nie, jak w przypadku ozonowania, przez parę tygodni (lub nawet nie). Musimy również pamiętać, że tylko nasza usługa gwarantuje pełne odkażenie układu - jest to bardzo ważne dla zdrowia naszego i naszych bliskich.


Trudno jest więc określić przypuszczalny czas wykonania usługi - to zależy od modelu pojazdu. Zazwyczaj trwa to od godziny do dwóch. 


Klienci dopytują 


Z roku na rok metoda jest coraz bardziej popularniejsza wśród klientów. Mieliśmy do czynienia z przypadkami „beznadziejnymi" - zrezygnowana klientka w końcu dotarła do nas i zapach we wnętrzu określiła jako „stara skarpeta". Rzeczywiście, określenie było dość łagodne w stosunku do tego, co poczuliśmy.


Kilka godzin później nie było po nim znaku. Często zajmowaliśmy się również autami flotowymi, które przechodziły przez różne ręce i były eksploatowane w różnych warunkach. Udało się - każdy klient był zadowolony.


Profi Auto Serwis Wiktorowicz
ul. Pomorska 27b (wjazd od ul. Niepodległości)
82-300 Elbląg
tel. kom +48 507 236 207

www.mechanik.elblag.net
www.facebook.com


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.28578901290894