Wtorek, 26.01.2021, Imieniny: Paulina, Wanda, Tytus
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Nowa Dacia Duster - stworzona do jazdy w każdym terenie

06.03.2018, 09:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Nowa Dacia Duster - stworzona do jazdy w każdym terenie

Przestronne auto o zdolnościach terenowych, do tego w rewelacyjnej cenie? Odpowiedź jest prosta to nowa Dacia Duster. Ten budżetowy samochód o prostej konstrukcji i rewelacyjnej relacji ceny do jakości, doczekał się nowej odsłony. Wielozadaniowy SUV został dostosowany do dzisiejszych standardów, zdecydowanie lepiej wygląda i jeździ, a ustalona cena rynkowa wciąż będzie czynić cuda. 


Nowa Dacia Duster zostanie zaprezentowana podczas drzwi otwartych w dniach 10-17 marzec. W dniu 10 marca przygotowane zostały dla odwiedzających klientów animacje i konkursy z możliwością wygrania Nowej Dacii Duster na weekend. Od 12 marca będzie dostępny samochód do jazd próbnych. 


Nowa Dacia Duster jest wszędzie w swoim żywiole. Nowoczesna, solidna sylwetka oraz nowy kolor nadwozia Orange Atacama nie pozostawiają nikogo obojętnym. Pełna wyrazu osłona chłodnicy i charakterystyczny układ świateł przyciągają wszystkie spojrzenia. Każdy element nowego modelu Dacia Duster świadczy o tym, że została stworzona do przygody. Boczne osłony ochronne oraz przednia i tylna osłona podwozia mówią same za siebie: Nowa Dacia Duster pokona każdą drogę i każdy szlak!
 

Czy na oznakowanej drodze, czy w nieznanym terenie Nowa Dacia Duster jest zawsze odpowiednio przygotowana: system wspomagania ruszania pod górę (HSA) pozwoli Ci podjechać nawet pod najbardziej strome stoki, a system wspomagania zjazdu ze wzniesienia (HDC) zapewni utrzymaniebezpiecznej prędkości podczas zjazdu.

Czasami trudno jest dostrzec wszystko, dlatego system Multiview Camera ułatwi Ci poruszanie się po bezdrożach, pomagając na czas wykryć wszelkie dziury, kamienie i małe przeszkody.
 

W mieście nic nie zatrzyma Nowej Dacii Duster: elektryczne, zmienne wspomaganie kierownicy ułatwi Ci prowadzenie, system monitorowania martwego pola (BSW) zadbao Twoje bezpieczeństwo, a system Multiview Camera uprości manewry parkowania.

Automatycznie włączane światła, automatyczna klimatyzacja oraz system multimedialny Media Nav Evolution są zawsze do Twojej dyspozycji. Nowa Dacia Duster zadba o Twój komfort: regulowane siedzenia, starannie wykończona tapicerka, system bezkluczykowego dostępu i uruchamiania silnika… Wszystko jest doskonale przemyślane!


Zapraszamy do salonu Dacii  w Elblągu.
RTS Sp. z o.o.
Kazimierzowo 7a ,
82-300 Elbląg
tel: 55 232 70 75

 

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0
GALERIA ARTYKUŁU ( zdjęć 8 )


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.24003386497498