Niedziela, 28.02.2021, Imieniny: Makary, Prokop, Hilary
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Dziś Elbląskie Targi Pracy - Zapraszamy w godz.od 12.00 do 15.00

17.10.2017, 07:05:22 Rozmiar tekstu: A A A
Dziś  Elbląskie Targi Pracy - Zapraszamy w godz.od 12.00 do 15.00

W dniu 17 października 2017 r.,  w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery na Warmii i Mazurach , odbędzie się w naszym mieście kolejna już, 22. edycja Targów Pracy.

W godz. od 12.00 do 15.00 zapraszamy do Hali Sportowo-Widowiskowej przy ulicy Grunwaldzkiej 135.
Organizatorami targów są Powiatowy Urząd Pracy w Elblągu, Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży OHP w Elblągu oraz Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie.

Wydarzenie to Patronatem Honorowym objął Wojewoda Warmińsko-Mazurski Artur Chojecki i Witold Wróblewski Prezydent Elbląga. Targi stanowią doskonałą okazję do spotkania się pracodawców poszukujących „rąk do pracy” z potencjalnymi kandydatami zainteresowanymi podjęciem zatrudnienia.

Zgłoszono już kilkaset ofert pracy z różnych branż. Zatrudnienie, ale i inne formy aktywizacji zawodowej będą oferowały również agencje zatrudnienia, organizacje pozarządowe, instytucje kierujące swoje działania do grupy osób niepełnosprawnych oraz instytucje wspierające przedsiębiorczość, szkoły i jednostki szkolące. Będą również propozycje dla osób zainteresowanych służbą mundurową.

Swoją obecność potwierdziła już Państwowa Inspekcja Pracy i Zakład Ubezpieczeń  Społecznych.
Biuro Wspierania Przedsiębiorczości Urzędu Miejskiego w Elblągu oraz Elbląski Park Technologiczny przedstawią ofertę osobom zainteresowanym podjęciem działalności gospodarczej bądź rozwojem własnej firmy.  
Pomocy i porady będą udzielali pośrednicy pracy, doradcy zawodowi i specjaliści ds. programów, pełniący funkcję doradców klienta, z Powiatowego Urzędu Pracy w Elblągu.

Obecnie oczekujemy na dalsze zgłoszenia wolnych miejsc pracy i innych ciekawych propozycji, które mogą służyć rozwojowi zawodowemu uczestników targów.


Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do udziału w Elbląskich Targach Pracy.

Spotkajmy się na Targach…


Katarzyna Piasecka
PUP Elbląg


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.31038308143616