Niedziela, 3.07.2022, Imieniny: Anatol, Jacek, Tomasz
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Paranienormalni: „Nie ma rzeczy niemożliwych!” - wygraj zaproszenia

09.01.2017, 08:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Paranienormalni: „Nie ma rzeczy niemożliwych!” - wygraj zaproszenia

Są charakterni i nieszablonowi. Od lat na szczycie. Paranienormalni opowiadają o swoim najnowszym programie, podróżach i o tym, co wywołuje w w nich dreszczyk emocji.

To już Wasz trzynasty rok na scenie. Co zrobić, aby po takim czasie nie wkradła się rutyna, a występy nadal cieszyły również Was?

Przede wszystkim pielęgnujemy naszą pasję jaką jest występ przed żywą publicznością. Ulepszamy warsztat, szukamy nowych pomysłów, podejmujemy nowe wyzwania. Bawimy się, szanujemy nawzajem i uwielbiamy naszą publiczność. Staramy się nie komplikować życia w trasie i unikać napięć. Każdy spektakl traktujemy wyjątkowo. Cieszy nas to, że po tych wszystkich latach na scenie, wciąż odczuwamy prawdziwy dreszczyk emocji.

Jacy są Paranienormalni w 2017 roku? Co oznacza „paranienormalny”?

Jesteśmy starsi o rok :) Pracujemy nad nowym programem z którym chcemy ruszyć w trasę, piszemy scenariusz własnego, autorskiego serialu, którego bohaterem będzie Kryspin. Będzie to historia o tym jak wyglądało jego życie zanim został Cesarzem Internetu.  Trenujemy też profesjonalnie do biegu maratońskiego w Nowym Jorku w listopadzie. Ten bieg chcemy dedykować dzieciakom, które próbują wrócić do normalnego życia po ciężkiej chorobie. No , a co to znaczy paranienormalny? To ktoś zasilany na mega pozytywną energię :)

„Pierwiastek z trzech” to Wasz kolejny całościowy spektakl kabaretowy, z którym jeździcie po Polsce i świecie. Czym wyróżnia się ten program?

Lubimy grać ten program. Jest bardzo osobisty, bo historie, które w nim opowiadamy, w większości przytrafiły nam się naprawdę. Poza tym Pierwiastek z trzech stale się zmienia. Ktoś, kto widział program pół roku wcześniej , teraz może być bardzo zaskoczony. Część skeczów została zupełnie zmieniona, inne ustąpiły miejsca lepszym pomysłom, zamieniamy się nawet rolami.

Po dłuższej przerwie zdecydowaliście się znów grać skecz z udziałem publiczności. Opowiedzcie coś o tym.

Skecz z udziałem publiczności, to zawsze duże wyzwanie. Nagle na scenie pojawiają się osoby, które nie wiadomo jak się zachowają i jak zareagują na stres związany z tym, że muszą coś publicznie powiedzieć, albo zagrać. Staramy się zawsze, żeby takie osoby miały poczucie bezpieczeństwa i komfortu. Skecz z udziałem publiczności to parodia programu „Sprawa dla reportera” W roli redaktor Elżbiety Jaworowicz występuje Igor, a Michał i Robert są przedstawicielami lokalnych władz, które biorą udział w wymyślonym konflikcie. Para zaproszonych widzów zostaje w to wszystko wplątana i sprytnie przez Panią Jaworowicz przeprowadzona.

Sporo podróżujecie ze swoim programem także po świecie. Byliście m.in. w Kanadzie, USA, Norwegii. W 2017 roku odwiedzicie Belgię, Holandię oraz po raz pierwszy w Waszej karierze Francję. Czym są dla Was spotkania z Polonią? Czy inaczej występuje się przed fanami poza granicami Polski?

Uwielbiamy podróże. Zawsze powtarzamy, że to wspaniałe, że dzięki temu co robimy, możemy oglądać świat. Każdy wyjazd za granicę jest jak kolejna, nowa przygoda, a my przecież uwielbiamy przygody. To także niesamowita okazja do tego, żeby poznawać nowe smaki, zapachy, widoki i nowych ludzi. Spektakle, które gramy dla naszych rodaków za granicą, są do granic możliwości nasycone pozytywną energią. Publiczność traktuje artystów z Polski jak wyjątkowych gości na których długo się czeka i wreszcie kiedy się pojawiają,rozpoczyna się wielkie święto. Tak też odbieramy nasze występy dla Polonii. Jak nam się wtedy występuje? Cudownie!

Mniej Was teraz w telewizji, bardzo dużo na przeróżnych scenach i w trasie. Jakie są Wasze najbliższe plany poza „Pierwiastkiem z trzech”?

Skupiamy się teraz na pisaniu scenariusza do naszego serialu, ale również staramy się z całej siły angażować w akcje charytatywne. Jest mnóstwo dzieciaków, które potrzebują pomocy i dlatego postanowiliśmy założyć stowarzyszenie, które pomoże nam ten cały ładunek pozytywnej energii przekazywać potrzebującym. Chcielibyśmy także wrócić do telewizji z nowym programem. Wierzymy, że nam się uda. Nie ma przecież rzeczy niemożliwych , prawda ? :)

Zapraszamy
14.01.2017 GODZINA 20:00
ELBLĄG

Hala Sportowo – Widowiskowa ul. Grunwaldzka 135

Bilety :

Sekretariat Hali ,
ul. Grunwaldzka 135 
Empik C.H. Zielone
Tarasy ul. Teatralna 5
Informacje i zamówienia grupowe tel. 77 441 05 33

Bilety online

www.kulturairozrywka.pl

KONKURS:
Jeśli chcesz wygrać jedno z trzech podwójnych zaproszeń na Kabaret Paranienormalni wyślij nam swoje zgłoszenie na adres konkurs@info.elblag.pl podając swoje imię, nazwisko, nr telefonu, a w tytule wpisując "Paranienormalni". Zgłoszenia przyjmujemy do 12 stycznia, do godziny 12:00. Zwycięzca zostanie o tym powiadomiony drogą mailową 12 stycznia, po godz. 12.00.
O zwycięstwie w konkursie decyduje kolejność zgłoszeń.
..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 0

%0 %0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.60259413719177