Niedziela, 25.09.2022, Imieniny: Aurelia, Wladyslaw, Kamil
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Święta na Słonecznych Bielanach

06.12.2016, 10:00:00 Rozmiar tekstu: A A A
Święta na Słonecznych Bielanach

Minął zaledwie rok od czasu gdy firma Elzambud rozpoczęła budowę osiedla mieszkaniowego położonego przy ul.Nowogródzkiej - Słoneczne Bielany. W tym miesiącu Deweloper oddaje do użytkowania trzy budynki i pierwsi klienci sprawią sobie oraz swoim bliskim najpiękniejszy prezent – nowe mieszkanie.

Słoneczne Bielany wychodzą naprzeciw coraz wyższym oczekiwaniom Elblążan, wyróżniając się na tle innych inwestycji, przede wszystkim, niestandardową architekturą. Niewysokie, bo zaledwie dwupiętrowe budynki, wyposażone zostały w windy, które wjeżdżają w górę już z poziomu hali garażowej. Projekt inwestycji zakłada wyjątkową dbałość o szczegóły, nowoczesne rozwiązania (instalacja klimatyzacyjna w każdym lokalu) oraz najmodniejsze trendy wykończenia wnętrz – szkło i gresy. Ponadto, każde z mieszkań posiada albo balkony, których powierzchnia wynosi nawet 20 m2, albo tarasy o powierzchni aż 94 m2. Takie rozwiązania pozwalają korzystać z przynależnego balkonu czy tarasu w podobny sposób jak z ogrodu w domu jednorodzinnym.

Całe osiedle jest pięknie zagospodarowane – Deweloper zwrócił na to szczególną uwagę, stwarzając je z myślą o ludziach aktywnych, którzy cenią wysoką jakość życia, połączoną z wygodą i nowatorskim podejściem. Szerokie drogi osiedlowe, wykończone ciągi piesze, trawniki, nasadzenia, place zabaw oraz miejsca odpoczynku, to wszystko sprawia, że spacerując po osiedlu przenosimy się jakby do innej krainy. Bliskość infrastruktury oraz zielonych terenów pozwala znaleźć równowagę pomiędzy odczuwalnym tempem życia w mieście a wewnętrzną harmonią. Osiedle oddawane jest do użytkowania w taki sposób, aby korzystać z lokalu i otoczenia budynków zaraz po odbiorze kluczy.

Zakończony pierwszy etap spowodował, że Deweloper przyspieszył działania przy realizacji II etapu, w którym budowane są budynki oznaczone symbolami B6 oraz B7. W tej chwili trwają prace budowlane na kondygnacji pierwszego piętra. Firma Freedom Nieruchomości z siedzibą przy al. Grunwaldzkiej 31 w Elblągu, która prowadzi sprzedaż inwestycji potwierdza, że w realizowanych budynkach pozostało jeszcze kilka wolnych lokali w tym jeden z 94 metrowym tarasem. Zakończenie tego etapu budowy Deweloper zaplanował na koniec lata 2017 roku.

Przypominamy również, że dla ostatnich lokali usytuowanych w oddawanych do użytkowania budynkach proponujemy preferencyjne warunki zakupu. Wszystkie informacje dotyczące inwestycji oraz terminy prezentacji należy uzgadniać w biurze sprzedaży Freedom  przy Al. Grunwaldzkiej 31, lub pod numerami telefonów 55 233 25 39 lub 603 648 100.

Szczegóły oferty znajdziecie Państwo na stronie

www.sloneczne-bielany.pl

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 5

%80.0 %20.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2022 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.


0.19372606277466