Środa, 22.09.2021, Imieniny: Tomasz, Maurycy
Nie masz konta? Zarejestruj się »
zdjęcia
filmy
baza firm
reklama
Elbląg » artykuły » artykuł z kategorii POLECANE

Dzień otwarty na Słonecznych Bielanach!

20.09.2016, 07:30:00 Rozmiar tekstu: A A A
Dzień otwarty na Słonecznych Bielanach!

Już w sobotę 24 września 2016 roku w godzinach od 10.00 do godz. 14.00 odbędzie się kolejna prezentacja mieszkań na osiedlu Słoneczne Bielany przy ul. Fromborskiej w Elblągu. Firma Freedom nieruchomości, specjalizująca się w obsłudze inwestycji deweloperskich zaprasza klientów do obejrzenia wybudowanych już budynków i lokali.

Budynki I etapu inwestycji B1, B2 oraz B3 są już wybudowane, trwają prace wykończeniowe - będą oddawane klientom już w październiku 2016 roku. Trwa budowa II etapu, budynki B6 i B7 - termin realizacji planowany jest na miesiąc czerwiec 2017 roku. Klienci odwiedzający nas w sobotę będą mogli zapoznać się z rozkładem i funkcją wybranych lokali, podejrzeć jak zaaranżowane są już lokale, które znalazły swoich nabywców.

Przypominamy, że posiadamy jeszcze kilka ciekawych mieszkań - w ofercie znajdziemy jeszcze zarówno kilka lokali 48 m2, kilka o pow. 73 m2 ale mamy jeszcze jeden 96 m2 i 114 m2.

Specjalna oferta dla nowych klientów.

Każdy z klientów, który podczas dni otwartych podejmie decyzję o zakupie nowego mieszkania otrzyma specjalny rabat - komórkę lokatorką gratis. W cenę mieszkania będzie wliczona komórka lokatorska, której cena wynosi od 5 do prawie 8 tys. złotych.

Skorzystaj z doradztwa

Na dorosłych czekają porady doradców z biura sprzedaży - w zakresie sposobu i realizacji umowy deweloperskiej. Do Państwa dyspozycji będzie też doradca Domu Kredytowego Notus, który udzieli porady w zakresie możliwości wsparcia banku, dysponując ofertą kredytową ponad 20 instytucji finansowych. Na miejscu można będzie zarówno sprawdzić swoją zdolność kredytową jak i wstępnie wyliczyć ratę kredytu. 

Mieszkanie stare za nowe

Program mieszkanie w rozliczeniu umożliwia bezpośrednią przeprowadzkę z mieszkania obecnie używanego przez Państwa do mieszkania nowego, wykończonego wg najnowszych trendów i wzorców. Deweloper w ramach transakcji przyjmie w rozliczeniu mieszkanie używane.  Jarosław Kraiński - dyrektor elbląskiego oddziału Freedom, który jest autorem projektu podkreśla, że ten sposób realizacji transakcji spotyka się z ogromnym zainteresowaniem kupujących.

Bezpieczne dziecko

W związku z tym, że plac budowy jest miejscem niebezpiecznym, najmłodsi otrzymają opiekę w trakcie oglądania inwestycji przez rodziców.  Dla nich przygotowane zostały zabawy i konkurs plastyczny.

ZAPRASZAMY W SOBOTĘ!

Spotkaj się z sąsiadami

Dla wielu osób dzień otwarty u dewelopera to również okazja, aby wejść do lokali znajdujących się w budowie oraz przy okazji spotkać się z nowym sąsiadem. Miłym zaskoczeniem będzie fakt, że pod spodem mieszkać będzie koleżanka lub kolega z podwórka.

Szczegóły o inwestycji znajdziecie Państwo na stronie www.sloneczne-bielany.pl lub bezpośrednio w biurze sprzedaży Freedom nieruchomości przy al. Grunwaldzkiej 31 w Elblągu tel. 55 233 25 39.

Zapraszamy.

 


..........................Materiał promocyjny ..........................

Oceń tekst:

Ocen: 1

%100.0 %0.0


Właścicielem serwisu info.elblag.pl jest Agencja Reklamowa GABO

Copyright © 2004-2021 Elbląski Dziennik Internetowy. Wszystkie prawa zastrzeżone.